Wiślacy pokonali Omonię Nikozja

Przebywający na zgrupowaniu w Austrii piłkarze Wisły Kraków pokonali w pierwszym sparingu Omonię Nikozję 1:0. Gola zdobył pozyskany przed kilkoma dniami Piotr Ćwielong.

W pierwszej połowie arbiter podyktował dwie "jedenastki", ale najpierw Mariusz Pawełek obronił strzał jednego z rywali, a później Jean Paulista nie zdołał pokonać bramkarza zespołu, który prowadzi Dragomir Okuka.

W drugiej połowie w bramce Wisły stał testowany Ilie Cebanu - młodzieżowy reprezentant Mołdawii.

Wisła Kraków - Omonia Nikozja 1:0 (1:0)

Bramka - Piotr Ćwielong 42.

Wisła (I połowa): Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Magiera - Boguski, Sobolewski, Gołoś, Zieńczuk - Paulista, Ćwielong.

Wisła (II połowa): Cebanu - Baszczyński, Kokoszka, Cleber, Marković - Zieńczuk, Burns, Dudka, Boguski - Kmiecik, Ćwielong.

Dowiedz się więcej na temat: Wisła | Nikozja