Wisła może sprowadzić piłkarza z Ligi Mistrzów

Wisła Kraków, która do tej pory bardzo przeciętnie spisuje się w rozgrywkach Ekstraklasy, ma zostać zimą wzmocniona. "Przegląd Sportowy" publikuje listę kandydatów do gry w zespole Roberta Maaskanta.

Za transfery w krakowskim klubie odpowiada dyrektor sportowy - Stan Valckx , który kiedyś budował potęgę PSV Eindhoven. Holender do tej pory sprowadził na Reymonta dwóch piłkarzy - Nourdina Boukhariego i Serge Branco. Były to tak zwane "transfery last minute", tuż przed zamknięciem okna transferowego.

Reklama

Zimą Wisła ma już pozyskiwać piłkarzy po wnikliwszej obserwacji i o wyższej klasie sportowej. Według "PS" na liście kandydatów do gry w Wiśle znajdują się: Lex Immers, Maceo Rigters, Paulao i Waldemar Sobota.

Immers to 24-letni Holender, który gra jako ofensywny pomocnik w zespole ADO Den Haag. Rigters to z kolei 26-letni napastnik. Zapowiadał się na wielkiego piłkarza. Z reprezentacją Holandii do lat 21 wywalczył tytuł mistrza Europy, był wybrany do najlepszej "11" turnieju. W 2007 roku został kupiony z Bredy do Blackburn , ale nie podbił Premier League. Obecnie jest na wypożyczony do Willem II Tilburg. Zagrał w 6 meczach i zdobył jednego gola.

Ciekawą kandydaturą do wzmocnienia słabej wiślackiej defensywy jest Paulao. Brazylijski stoper gra w Sportingu Braga, z którym wywalczył awans do Ligi Mistrzów. Ma 28 lat i bardzo dobre warunki fizyczne - 186 cm.

Z kolei Waldemar Sobota, to odkrycie tego sezonu. 23-letni prawoskrzydłowy latem przeszedł do Śląska Wrocław z KKS Kluczbork. W pierwszych spotkaniach spisywał się bardzo dobrze, ale ostatnio stracił miejsce w składzie. W niedawnym meczu z Wisłą (0-0) wszedł w końcówce i zdobył gola. Arbiter nie uznał jednak tego trafienia, gdyż liniowy niesłusznie zasygnalizował spalonego.

Karnety i bilety na Legię i Zagłębie

Wisła od dzisiaj rozpoczęła sprzedaż abonamentów na dwa spotkania: z Legią Warszawa i Zagłębiem Lubin. Posiadanie karnetu, to gwarancję stałego miejsca na nowym stadionie, a także pierwszeństwo przy zakupie karnetu na rundę wiosenną 2011.

Abonamenty kupić będzie można w sklepie Wiślacki Świat od poniedziałku do piątku między 11:00 a 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

Oto ceny abonamentów na mecze z Legią i Zagłębiem:

Sektory D, F - 60 zł (dla posiadaczy kart kibica) i 65 zł (dla pozostałych),

Sektory E23-24 - 100 zł (dla posiadaczy kart kibica) i 105 zł (dla pozostałych),

Sektory E11-12, E15-16, E21-22, E25-26 - 80 zł (dla posiadaczy kart kibica) i 85 zł (dla pozostałych),

Sektor G (dla najzagorzalszych kibiców) - 40 zł (dla posiadaczy kart kibica) i 45 zł (dla pozostałych).

Oto ceny pojedynczych biletów na spotkania z Legią i Zagłębiem:

Sektor Legia Zagłębie

Sektory D, F - 40 zł (dla posiadaczy kart kibica) i 30 zł (dla pozostałych),

Sektory E23-24 - 60 zł (dla posiadaczy kart kibica) i 50 zł (dla pozostałych),

Sektory E11-12, E15-16, E21-22, E25-26 - 50 zł (dla posiadaczy kart kibica) i 40 zł (dla pozostałych),

Sektor G: 30 zł (dla posiadaczy kart kibica) i 20 zł (dla pozostałych),

Zniżka dla posiadaczy Kart Kibica obowiązuje tylko i wyłącznie osoby, które przyjdą do Wiślackiego Świata z Kartą Kibica. Osoby, które nie posiadają Kart Kibica, a są zainteresowane zakupem abonamentów, muszą przygotować swoje dane: imię, nazwisko i numer PESEL. W przypadku obcokrajowców zamiast numeru PESEL należy podać numer paszportu, prawa jazdy lub dokumentu tożsamości. Na jedną Kartę Kibica lub jeden numer PESEL można kupić wyłącznie jeden abonament.

Przypominamy, że obecne Karty Kibica z końcem roku stracą ważność, a od stycznia wydawane będą nowoczesne karty, w oparciu o które Klub uruchomi nowe funkcjonalności dla kibiców. Dodatkowo od rundy wiosennej 2011 Klub uruchomi specjalny portal dający możliwość zakupu biletów przez Internet. Wiosną otwarty zostanie również sektor rodzinny, na którym na najmłodszych kibiców czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Dowiedz się więcej na temat: pory | PESEL | transfery | Wisła

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje