Wdowczyk: Typowy mecz na 0:0

Piłkarzom Legii Warszawa nie udał się rewanż z Austrią Wiedeń za Puchar UEFA. W meczu sparingowym wiedeńczycy wygrali 1:0 (0:0).

- Mecz był bardzo wyrównany, typowe spotkanie na 0:0. Ani my, ani Austriacy nie stworzyli zbyt wielu okazji do zdobycia gola. Może obie strony oddały dwa celne strzały - ocenił w "Przeglądzie Sportowym" trener Legii Dariusz Wdowczyk.

Reklama

- Gra toczyła się w środku pola, bramkarze byli praktycznie bezrobotni. Zabrakło w naszej grze komunikacji i walki. Rywale ciągle ze sobą rozmawiali - my zapominaliśmy. Oczywiście, chcielibyśmy każdy mecz wygrywać, ale tym razem się nie udało. Bramka przez nas stracona to czysty przypadek. W czwartek przeprowadzimy analizę meczu z zawodnikami. Wtedy usłyszą, co zrobili źle, a co dobrze - dodał szkoleniowiec mistrzów Polski.

- To był mecz kontrolny typowy dla okresu przygotowawczego. Na pewno szkoda, że nie udało nam się wygrać, ale też nie możemy załamywać się z tego powodu. Zawodnicy ciężko pracują na treningach i to było widać na boisku. Z każdym dniem powinno być lepiej - stwierdził dyrektor ds. rozwoju sportowego Legii Mirosław Trzeciak.

Przegląd Sportowy/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wdowczyk | mecz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje