Wdowczyk: Czujemy pewien niedosyt

- Było to dobre widowisko, rozgrywane na trudnym terenie. Przy wyniku 2:0 klasowy zespół nie powinien sobie pozwolić na wyrównanie, ale właśnie w tym jest piękno piłki nożnej, że wszystko może się zdarzyć - powiedział po meczu Pogoń Szczecin - Legia Warszawa (2:2) szkoleniowiec stołecznego zespołu Dariusz Wdowczyk.

- Pogoni udało się wyrównać po pięknej bramce Kaźmierczaka - podkreślił opiekun legionistów.

Reklama

- My czujemy z tego powodu pewien niedosyt, ponieważ mimo prowadzenia straciliśmy dwa gole. Był to dobry, otwarty mecz, w którym akcje przesuwały się w szybkim tempie spod jednego pod drugie pole karne. Obie drużyny stworzyły sporo sytuacji po których mogły paść gole - stwierdził Wdowczyk.

- Kibic chodzi na mecze właśnie po to, aby zobaczyć taką walkę i takie bramki jak dzisiaj. W II połowie pozwoliliśmy sobie na ryzyko, dlatego na boisku pojawił się Tavares, który często przeprowadza akcje ofensywne. Przemek Kaźmierczak strzelił przepiękną bramkę, która zapewne zapisze się w historii polskiego futbolu. Cieszę się z tego wyniku, bo na pewno wleje on wiele optymizmu w serca moich piłkarzy i da im więcej pewności siebie - ocenił spotkanie trener "Portowców" Bohumil Panik.

Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa | czuj | Wdowczyk

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama