Urban przy Łazienkowskiej albo nie

Sezon 2006/07 Orange Ekstraklasy zbliża się ku końcowi. Walka o tytuł mistrza Polski jest bardzo pasjonująca, ale równie ciekawie jest w gabinetach prezesów.

Jak podał "Fakt" szefowie Legii Warszawa od nowego sezonu postawią na Jan Urbana, który przez wiele lat mieszkał w Hiszpanii, ostatnio pracując w Osasunie Pampeluna.

Reklama

Sam zainteresowany na razie nie potwierdza tej informacji. "Chciałbym pracować w Polsce, mogę rozmawiać z każdym klubem. Oficjalnej propozycji z Legii jeszcze nie dostałem" - powiedział, cytowany przez "Przegląd Sportowy".

W podobnym tonie wypowiada się Mirosław Trzeciak, wiceprezes Legii ds. sportowych. "Janka Urbana znam i cenię. Wiem, jakim jest trenerem, jaką ma filozofię pracy i na jakie elementy kładzie nacisk. Decyzja co do tego, kto poprowadzi Legię, jeszcze nie zapadła. Zależy od tego, co ugramy. Jeśli będziemy zwyciężać do końca sezonu, zdobędziemy Puchar Ekstraklasy i miejsce gwarantujące start w Pucharze Intertoto, to Jacek Zieliński będzie miał wielkie szanse na pozostanie na stanowisku pierwszego trenera" - stwierdził.

INTERIA.PL/Przegląd Sportowy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje