Trener Cracovii: Gra Legii jest wyśmienita!

- Poza pierwszymi 10 minutami rozegraliśmy kapitalny mecz. Trudno mi coś powiedzieć o tym spotkaniu tak jestem szczęśliwy - powiedział po meczu z Cracovią (5:0) trener Legii Dariusz Wdowczyk.

- Cieszę się głównie dlatego, że pomimo prowadzenia chcieliśmy grać dalej i strzelać kolejne bramki. Duże słowa uznania mam dziś dla wszystkich zawodników. Nie pozwoliliśmy Cracovii na wiele i graliśmy bardzo dobrze we wszystkich formacjach - dodał szkoleniowiec Legii.

Reklama

Trener Cracovii pogratulował stołecznym piłkarzom wspaniałej gry.

- Wypada mi tylko pogratulować Legii, Darkowi i jego piłkarzom wspaniałej gry. Tym meczem Legia udowodniła, że jest poważnym kandydatem do mistrzostwa. Widać, że gra we wszystkich formacjach jest wyśmienita. Dodatkowo Legia gra z finezją i jest bardzo skuteczna - stwierdził Albin Mikulski.

- W moim zespole było dziś za dużo błędów indywidualnych. Przegrywaliśmy za dużo pojedynków w formacji defensywnej i stąd się wzięły bramki. Legia była zdecydowanie lepsza od Cracovii. Jedyne usprawiedliwienie to, że borykamy się z wieloma kontuzjami, oprócz tego mieliśmy problemy z kartkami. Moja drużyna nie zagrała z takim zębem, jak w meczu z Wisłą, ale to Legia nie pozwoliła nam absolutnie rozwinąć skrzydeł. Opanowała środek pola, była lepsza w grze kombinacyjnej i ataku pozycyjnym, świetnie grali z kontrataku - zakończył trener "Pasów".

legia.net
Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje