Stadion Kolejki: Polonia po raz pierwszy

Długo oczekiwany szlagier rundy jesiennej: Wisła Kraków - Legia Warszawa zakończył się tak jak na mistrzów przystało - sprawiedliwym remisem (0-0).

Wynik ten jest raczej sukcesem warszawskiej jedenastki, która od kilku sezonów nie potrafiła wywieźć choć punktu z gorącego krakowskiego stadionu.

Reklama

W pozostałych spotkaniach piętnastej kolejki żadnej drużynie gości nie udało się pokonać gospodarzy. Zwyciężyły swoje spotkania Amica Wronki, Górnik Zabrze, Kolporter Korona Kielce i Zagłębie Lubin. Reszta meczów zakończyła się remisami.

Podczas meczów piętnastej kolejki na trybunach polskich stadionów kibice w deszczu i śniegu głównie prezentowali swoje szaliki w barwach klubowych. Na szczególne brawa zasłużyli po raz kolejny fani Wisły Kraków za swoją efektowną oprawę w postaci dużej flagi-sektorówki w barwach klubowych (dodatkowy plus za pomysłową wodną oprawę z meczu derbowego z Cracovią). Spośród wszystkich opraw stadionowych postanowiliśmy tym razem po raz pierwszy wyróżnić kibiców Polonii Warszawa za ich widowiskową oprawę z napisem POLONIA. Zwolennicy drużyny z Konwiktorskiej pokazali, że są ze swoją drużyną na dobre i na złe. Brawo!

Dowiedz się więcej na temat: Wisła | Warszawa | Legia Warszawa | polonia | stadiony | kolejka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje