Ptak chce zbudować w Szczecinie drugie FC Porto!

W "Tylko Piłce" Antoni Ptak mówi o budowaniu w Szczecinie drugiego FC Porto! Nie przegap!

Musi się udać!

Reklama

Antoni Ptak i jego syn Dawid sprowadzili do Szczecina już 19 Brazylijczyków! W wywiadzie dla "Tylko Piłki" prezes opowiada o szczegółach budowania "brazylijskiej Pogoni".

Michał Klukowski - Dziadek byłby dumny

"Na koniec zgrupowania rozegrano wewnętrzny sparing. Syn strzelił w nim gola. Wydawało mi się, że pozytywnie oceniono jego występ, bo moim zdaniem nie odstawał od reszty piłkarzy. Powiedziano nam żebyśmy spokojnie czekali na telefon..." - ojciec Michała Klukowskiego, Bogusław, wspomina konsultację szkoleniową młodzieżowej reprezentacji Polski w podwarszawskim Nadarzynie. Na jego talencie nie poznali się trenerzy Lesław Ćmikiewicz i Janusz Kupcewicz. I w ten sposób urodzony w Austrii Kanadyjczyk z polskim paszportem nigdy nie zagra w koszulce z orzełkiem na piersi. Pociechę z niego mają Kanadyjczycy i Club Brugge.

Więcej w "Tylko Piłce"!

Samobój Profesora

Dymisja trenera Cracovii Wojciecha Stawowego zaskoczyła prawie wszystkich. Dlaczego tak się stało? "Tylko Piłka" w najnowszym numerze próbuje odpowiedzieć na to pytanie.

Raport z przygotowań

Ligowi kibice nie mogą mieć powodów do narzekań. Choć nasza ekstraklasa nadal śpi snem zimowym, nie brakuje wydarzeń, które wskazywałyby na to, że w lutym liga gra aż miło.

Szczegóły w "Tylko Piłce"

Długa ostatnia prosta

Bronowicki, Błaszczykowski, Garguła, Matusiak - czy mają szansę zaistnieć w reprezentacji? Zawodników "drugiego planu" jest znacznie więcej. Efekt poszukiwań w "Tylko Piłce".

Wracamy do europejskich pucharów

W Lidze Mistrzów zostało jeszcze 16 zespołów, w Pucharze UEFA drugie tyle. Wracając do lubianych przez kibiców europejskich pucharów, proponujemy pierwsze nasze prognozy w tym roku.

Szczegóły w "Tylko Piłce"!

Dowiedz się więcej na temat: fc porto | Porto | Szczecin | ptak

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje