Polski atak podbije Premier League?

750 tysięcy euro jest gotów zapłacić Manchester City za napastnika Legii Warszawa Dawida Janczyka - poinformował "Przegląd Sportowy".

Janczyk wpadł w oko skautom klubu z Manchesteru podczas lipcowych mistrzostw Europy do lat 19, popisał się wówczas hat-trickiem w meczu z Belgią.

Reklama

Taka kwota to może być jednak za mało, by pozyskać jednego z najbardziej utalentowanych polskich napastników. W czasie wspomnianych ME uważnie przyglądały mu się Liverpool FC i Tottenham Hotspur, ten drugi klub był bardzo zainteresowany transferem, ale mistrzowie Polski zażądali ponad milion euro.

Menedżer MC Stuart Pearce dostał na transfery trzy miliony funtów, czyli 4,5 mln euro. Z tego trzy miliony zamierza wydać na Euzebiusza Smolarka a to napastnik Borussii Dortmund jest priorytetem dla Anglików. Na niego mogą wyłożyć nawet 3 miliony euro.

Sam Janczyk zapewnia, że nie słyszał nic o propozycji z Premiership "Nie doszły do mnie takie odgłosy. Na razie nie chciałbym wypowiadać się na temat transferu. Anglia to jednak odpowiednia liga dla mnie. Jeśli kluby się dogadają, to mój menedżer także pewnie osiągnie porozumienie z tym klubem" - przyznał utalentowany piłkarz.

Przegląd Sportowy/legia.net
Dowiedz się więcej na temat: Premier League

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje