Piotr Bania odchodzi z Cracovii

Piotr Bania, jeden z najbardziej zasłużonych dla Cracovii piłkarzy w ostatnich latach, nie będzie występował w barwach "Pasów" w nadchodzącym sezonie. W piątek popularny "Baniowy" nie zgodził się na warunki zaproponowane przez klub.

Rozmowy w sprawie nowego kontraktu dla Bani (aktualny wygasa z końcem czerwca) toczyły się od dobrych kilku tygodni. Klub zaproponował napastnikowi umowę na sezon 2007/2008 z warunkami finansowymi niższymi niż do tej pory, a także możliwość pracy w wybranych sportowych strukturach klubu.

Reklama

W praktyce oznaczało to, że po zakończeniu piłkarskiej kariery "Baniowy" mógłby bez żadnych problemów pozostać w Cracovii i skoncentrować się na nowej przygodzie: na rozwoju swoich umiejętności trenerskich poprzez szkolenie młodzieży. Piotrek oferty jednak nie zaakceptował, a jednym z powodów - zdaniem samego zainteresowanego - były zbyt niskie warunki finansowe zawarte w nowym kontrakcie. Napastnik zamierza kontynuować karierę piłkarską w klubie, w którym będzie miał możliwość występowania w podstawowej jedenastce.

www.cracovia.pl
Dowiedz się więcej na temat: klub

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje