Ograniczona rola Wdowczyka w Legii?

W przerwie między rozgrywkami Orange Ekstraklasy może dojść w Legii Warszawa do kilku zmian. I nie chodzi tu tylko o piłkarzy.

Oprócz piłkarzy, którzy mieliby wzmocnić zespół, Legia szuka także kandydata na dyrektora ds. rozwoju sportowego, który odciążyłby trenera Dariusza Wdowczyka w sprawach menedżerskich.

Reklama

- Myślimy nad tym i niewykluczone, ze w styczniu zmieni się nieco struktura w klubie. Jednak na razie jest za wcześnie, aby o tym mówić - powiedział Wdowczyk w "Przeglądzie Sportowym".

- Rozważamy różne opcje. Nasze myślenie idzie w kierunku wzmocnienia sztabu szkoleniowego - przyznał wiceprezes ITI i członek rady nadzorczej KP Legia Paweł Kosmala.

Kto mógłby podjąć się tej roli? Na pewno nie będzie to Grzegorz Mielcarski, który otrzymał propozycję od warszawskiego zespołu, ale odmówił.

- Nie ma co ukrywać, rynek nie jest zbyt bogaty. Dodatkowo, nie mamy zbyt dobrych doświadczeń z przeszłości - stwierdził Kosmala.

Wszystko wskazuje na to, że dyrektorem ds. rozwoju sportowego Legii zostanie Edward Klejndinst, były trener młodzieżowej reprezentacji Polski i Zagłębia Lubin.

Przegląd Sportowy/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje