'Matusiaka będzie trudno zastąpić"

Już w piątek rozpoczyna się runda wiosenna Orange Ekstraklasy sezonu 2006/07. Liderem tabeli po półmetku rozgrywek jest BOT GKS Bełchatów, który do rundy rewanżowej przystąpi bez swojego asa Radosława Matusiaka.

"Takiego napastnika jest niesłychanie trudno zastąpić, nie ma się co oszukiwać. Carlos Yair Costly Molina to fajny chłopak, który ma na pewno spory potencjał. W Hondurasie wypatrzyli go Włosi, co świadczy o jego klasie. Dobrze się przyjął w zespole, to też dobrze rokuje. Ale nie oczekujmy, że będzie drugim Matusiakiem" - powiedział Orest Lenczyk, szkoleniowiec bełchatowian. cytowany przez "Dziennik".

Reklama

Trener BOT GKS nie chce określić, które miejsce go zadowoli po zakończeniu sezonu. Prezes Jerzy Ożóg stwierdził, iż miejsce poza pucharami będzie rozczarowaniem. "Ja nic takiego nie mówiłem. Czytałem za to takie wypowiedzi ze strony innych trenerów i zastanawiam się, gdzie jest dla nas miejsce. Bo skoro w Legii mówią, że będą mistrzami na 99 procent, w Wiśle, że na procent 99, a aspiracji nie kryją Zagłębie, Lech i Kolporter, to nasze szanse za dobrze nie wyglądają" - stwierdził Lenczyk.

INTERIA.PL/Dziennik
Dowiedz się więcej na temat: gks

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje