Lech (jeszcze) nie zwolnił Zielińskiego

Nie będzie na razie zmiany szkoleniowca w zespole mistrza Polski. Mimo kompromitującej postawy zespołu w lidze trener Jacek Zieliński dostanie kolejną szansę i poprowadzi drużynę w środowym meczu z Cracovią w Pucharze Polski.

- Trener Zieliński poprowadzi drużynę w Krakowie - powiedziała rzecznik prasowy Lecha Joanna Dzios. Klub ma wydać w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Ewentualna porażka z równie słabą tej jesieni Cracovią może być jednak gwoździem do trumny dla Zielińskiego. Po bardzo słabym początku sezonu (tylko osiem punktów w dziewięciu meczach i 14. miejsce w tabeli) poznaniacy mają ogromną stratę do drużyn walczących w lidze o prawo gry w europejskich pucharach. Wiele wskazuje na to, że do Ligi Europejskiej w sezonie 2011/2012 najłatwiej będzie im się dostać przez Puchar Polski. To właśnie w ramach 1/8 finału tych rozgrywek odbędzie się środowy mecz przy Kałuży.

Reklama

Jeśli Lech odpadnie jednak z tych rozgrywek, Zielińskiemu ciężko będzie dotrwać do niedzielnego meczu z Wisłą Kraków, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje