Kolejny klub w przetargu o Matusiaka

Radosław Matusiak z BOT GKS Bełchatów albo Nicola Ventola z Atalanty Bergamo - nad kupnem jednego z tych napastników zastanawia się AS Livorno, dziewiąta drużyna Serie A.

"Do końca lutego pewnie nie będę miał spokoju. Oferta z Livorno nie jest jedyna, zresztą byłby to chyba za słaby klub dla Radka. Większe kluby też się do nas zgłosiły" - stwierdził na łamach "GW" Jerzy Ożóg, prezes BOT GKS Bełchatów.

Reklama

Już wcześniej najlepszym strzelcem polskiej ekstraklasy interesowały się AS Roma i Newcastle United. Z ligi francuskiej pojawiła się oferta RC Lens, a ostatnio także AS Nancy, które według części mediów już pozyskało Pawła Brożka z Wisły Kraków, i US Valenciennes. Cena za reprezentanta Polski wynosi około 1,5 mln euro. "Najkorzystniej dla nas i dla zawodnika byłoby, gdyby został do końca sezonu. Będzie mógł wystąpić jeszcze w czterech meczach reprezentacji, a także grać w lidze. Wtedy jeszcze bardziej się wypromuje" - dodał Ożóg.

Matusiak czwartego stycznia pojawi się na pierwszym treningu lidera ekstraklasy. Czy później wyjedzie do Livorno? "Nie mówię nie. Wszystko zależy od tego, na ile ta oferta będzie atrakcyjna zarówno dla mnie, jak i dla klubu" - powiedział Matusiak.

INTERIA.PL/GW
Dowiedz się więcej na temat: Bełchatów | PGE GKS Bełchatów | gks | klub

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje