"Kiełbasa" zmieni "Franka" w Elche?

Już nie tylko Wolverhampton Wanderers, ale także Tottenham Hotspur jest zainteresowany pozyskaniem Tomasza Frankowskiego, napastnika Elche CF.

"Franka" w Hiszpanii miałby zastąpić Grzegorz Piechna z Kolportera Korony Kielce, czyli objawienie tego sezonu Orange Ekstraklasy.

Reklama

W staraniach o Frankowskiego najbardziej zdecydowana jest drużyna z Championship, która zdążyła już złożyć oficjalną ofertę. "To trudne rozmowy, jednak Anglicy są zdeterminowani. Wiem, że mają pomysł na wzmacnianie składu innymi piłkarzami, ale stawiają sprawę jasno: najbardziej interesuje ich Frankowski" - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" menedżer Karol Glomb, który ma pełnomocnictwa na reprezentowanie "Wilków" w Hiszpanii.

Z kolei Tottenham także szuka napastnika. Z klubu w zimowym "okienku" transferowym mogą odejść Grzegorz Rasiak i Robbie Keane, którzy nie są podstawowymi napastnikami swojego zespołu, w przerwie letniej do AS Roma może natomiast wrócić Ahmed Hossam Mido, który na White Harte Lane jest tylko wypożyczony.

"Tottenham? Wolverhampton? Niczego nie chcę komentować, dopóki z klubu nie dotrze do mnie jakikolwiek oficjalny sygnał w tej sprawie" - asekuruje się Frankowski.

Elche podobno nie che pozbyć się Polaka, klub odrzucił pierwszą propozycję z Anglii, ale, jak podał dziennik "Fakt", Hiszpanie złożyli w poniedziałek ofertę wykupienia z Kolportera Korony lidera strzelców polskiej ekstraklasy, co znaczyłoby, że jednak liczą się ze stratą "Franka". "Nie mówię, że chcę zmienić klub, ale żadnej propozycji nie można lekceważyć" - stwierdził popularny "Kiełbasa".

Dowiedz się więcej na temat: frank szwajcarski | Wolverhampton

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje