Kaźmierczak odchodzi z Pogoni?

Wszystko wskazuje na to, że Przemysław Kaźmierczak odejdzie z Pogoni Szczecin. Pomocnik "Portowców" poleciał do Portugalii, gdzie przejdzie serię testów medycznych. Jeśli wyniki będą dobre, to 24-letni zawodnik zostanie wypożyczony na rok do Boavisty Porto.

- Kilka razy media informowały już o moim rzekomym odejściu z Pogoni. Podawano przeróżne kwoty, co na pewno nie sprzyjało negocjacjom - powiedział Kaźmierczak w "Przeglądzie Sportowym".

Reklama

- Dlatego nie chciałem, aby informacja o moim przejściu do Boavisty ukazała się przed podpisaniem kontraktu - dodał.

- Przygotowania do nowego sezonu Boavista rozpoczyna na początku lipca. Dopiero wtedy poznam swoich nowych kolegów. I zapewne dopiero wtedy pierwszy raz w życiu kopnę piłkę w Portugalii. O ile oczywiście podpiszę kontrakt, ale skoro lecę do Porto, jest to raczej przesądzone. Być może przedwstępną umowę podpiszę już w czwartek. na pewno z mojej strony nie będzie żadnych przeszkód - podkreślił Kaźmierczak.

- Przejście do Boavisty to dla mnie duże wyzwanie, a perspektywa gra u boku takiego piłkarza jak Joao Pinto to duża sprawa. Przede wszystkim muszę jednak grać. Ale gdy zdrowie będzie dopisywać nie powinno być z tym jednak kłopotu - wyznał Kaźmierczak.

Za roczne wypożyczenie piłkarza Boavista zapłaci Pogoni 100 tysięcy euro.

Przegląd Sportowy/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Porto | Przemysław Kaźmierczak

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje