Karty płatnicze dla kibiców Cracovii!

Już teraz sympatycy Cracovii mogą skorzystać z oficjalnych kart płatniczych! Zostały one przygotowane we współpracy z partnerem "Pasów" - Dominet Bankiem i zaprojektowane specjalnie z myślą o kibicach i sympatykach.

Dominet Bank będzie przekazywał Cracovii część swojego dochodu od każdej transakcji bezgotówkowej dokonywanej przez posiadacza karty. Użytkownik nic nie traci, za to klub zyskuje dodatkowe fundusze na działalność. Kartę kredytową Dominet Banku do końca marca 2007 roku można otrzymać za darmo! Z takiej oferty trudno nie skorzystać!

Reklama

W czwartek, w siedzibie klubu przy ulicy Wielickiej 101 odbyła się specjalna konferencja prasowa, na której Zarząd MKS Cracovia SSA wraz z przedstawicielami Dominet Banku uroczyście zaprezentowali karty: kredytową oraz debetową.

- Liczymy na naszych kibiców, bo część pieniędzy z pozyskania kart zostanie przekazana na działalność klubu. Każdy będzie mógł być takim małym sponsorem - mówi dyrektor handlowy MKS Cracovia SSA, Rafał Ościak.

Z wprowadzenia na rynek kart z logo Cracovii zadowolony był również trener "Pasów", Stefan Majewski, który uczestniczył w dzisiejszej konferencji. - To inicjatywa bardzo ważna. Tu nie chodzi tylko o wspieranie Cracovii, ale również o prestiż: karta z logiem klubu to rzecz niezbyt częsta i na pewno godna uwagi - uważa szkoleniowiec Cracovii.

Informacja prasowa/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: karty

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama