22 typerów w drodze do raju! 11na11.pl po 5 meczach 2. kolejki

Tylko 22 z ponad ośmiu tysięcy typerów ma komplet punktów po pięciu meczach drugiej kolejki! Na czele na razie Andy, który oddawał głosy już 29 lipca, czyli tuż po rozpoczęciu 1. kolejki, gdy układ sił i dyspozycja wszystkich ekip nie była jeszcze znana. Serwis www.11na11.pl rozkręca się z meczu na mecz!

Druga kolejka pokazuje, że nikt nie ma monopolu na przewidywanie wyników. Matik, który w 1. kolejce zdobył 6,5 pkt na 7 możliwych, po pięciu spotkaniach drugiej kolejki ma zaledwie 1,5 pkt (remis Górnika podparł jego zwycięstwem, remis Wisły podparł jej zwycięstwem, a wygraną "Jagi" zaasekurował jej remisem). Matik, który tydzień temu był jak prorok, tym razem najbardziej trafił kulą w płot, spodziewając się zwycięstwa, bądź remisu Podbeskidzia w Bełchatowie.

Reklama

Andy z kolei, w I kolejce zgromadził 3 "oczka", więc w klasyfikacji generalnej będzie miał ich co najmniej osiem.

Nie zniechęcajcie się, jeśli nie dołączyliście do naszej zabawy w dwóch pierwszych seriach meczów. Jak szybko można odrabiać straty, pokazuje pawel516399192, który nie typował w 1. kolejce, lecz w drugiej idzie jak burza - z maksymalną liczbą punktów jest na drugiej lokacie po pięciu spotkaniach (typował kilkanaście godzin po "Andym").

Według Andego , Legia rozprawi się z Cracovią, Śląsk - z ŁKS-em, Korona przegra z Ruchem, a pawel516399192 przewiduje zwycięstwa Śląska, Legii na Cracovii i ... Korony.

Ekspertom druga kolejka idzie na razie "średnio, na jeża" (nie mylić z Robertem z Polonii).

Dariusz Wołowski (INTERIA.PL) ma trzy pkt (za wygrane "Jagi", Bełchatowa i remis Polonii z Wisłą), Paulina Czarnota-Bojarska (Canal +) zarobiła dwa "oczka" (za Bełchatów, "Jagę" i podparty wygraną Zagłębia remis z Lechem), jej redakcyjny kolega Grzegorz Mielcarski celnie wytypował tylko zwycięstwo "Jagi", a Roman Kołtoń z Polsatu Sport trafił na razie tylko wygraną PGE/GKS-u. Wśród ekspertów najwięcej trafień (3,5 pkt) zanotował na razie Michał Białoński (INTERIA.PL), który zawiódł się tylko na Górnika, a pozostałe wyniki prawidłowo obstawił, podpierając remis Polonii z Wisłą wygraną krakowian.

Faworytem do objęcia prowadzenia w klasyfikacji generalnej po dwóch kolejkach, jest Eustachy. W 1. kolejce zajął 43. miejsce, zdobywając 5 pkt, a teraz ma ich również pięć i w pozostałych meczach będzie trzymać kciuki za remis w spotkaniu Śląsk - ŁKS, a także za zwycięstwa Cracovii i Korony!

Jeśli macie problem z nawigacją w 11na11.pl, mamy kilka cennych rad:

- Jeśli macie problemy ze znalezieniem swojej pozycji w rankingu, czy podejrzeniu typów, jakie oddaliście na daną kolejkę w trakcie jej trwania, po zalogowaniu naciśnijcie "profil". Wówczas otrzymacie tabelkę z własnymi typowaniami, gdzie na zielono pojawią się głosy trafione, na żółto - trafione z podpórką, a na szaro - chybione. Obok sumy punktów, znajdziecie też informację odnośnie miejsca, jakie zajmujecie w rankingu kolejki.

- W momencie rozpoczęcia danej kolejki od razu możecie oddawać typy na następną. Im wcześniejsze typowanie, tym wyższe miejsce w rankingu przy równej liczbie punktów.

Dowiedz się więcej na temat: w drodze | Ekstraklasa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje