Zwycięstwo Capitals

Trwa wyśmienita seria Washington Capitals w meczach wyjazdowych. Hokeiści ze stolicy USA, dzięki bramce Jeffa Halperna na 200 sekund przed końcem meczu ograli Pittsburgh Penguins 4:3 i z 82 punktami na koncie umocnili się na czele Southeats Division. Dla Capitals to dziewiąty mecz bez porażki podczas wyjazdowych tourne.

Jeana-Sebastiena Aubina pokonali również Adam Oates, Richard Zednik i Sergei Gonczar. Jedną z bramek dla pokonanych zdobył Alexiej Kovalev i było to jego 40. trafienie w sezonie. 25.gola zdobył też Mario Lemieux.

Broniący barw "Pingwinów" Krzysztof Oliwa spędził na ławce kar dwie minuty za bójkę w pierwszej tercji.

Pittsburgh Penguins - Washington Capitals 3:4

Carolina Hurricanes - Columbus Blue Jackets 2:1

Florida Panthers - San Jose Sharks 3:3 po dogrywce

Dallas Stars - Chicago Blackhawks 1:4

Edmonton Oilers - Toronto Maple Leafs 4:0

Anaheim Mighty Ducks - Montreal Canadiens 4:2

Dowiedz się więcej na temat: Pittsburgh | Pittsburgh Penguins | Washington Capitals | capitals