Wygrane Mighty Ducks i Stars

W rozegranych w niedzielę kolejnych meczach sezonu zasadniczego National Hockey League zwycięstwa odniosły ekipy Anaheim Mighty Ducks i Dallas Stars.

"Mocarne Kaczory" wygrały po dogrywce na własnym lodzie z Colorado Avalanche 3:2, a Stars pokonały u siebie Washington Capitals 5:2.

Bardziej zacięte było spotkanie w Anaheim, gdzie Andy McDonald zdobył gola w w 5. minucie dogrywki, dając wygraną gospodarzom.

Petr Sykora i Stanislav Chistov wpisali się na listę strzelców dla Mighty Ducks, a oba gole dla ekipy z Denver uzyskał Joe Sakic, w tym dającego wyrównanie w regulaminowym czasie na 9 minut przed końcem.

Zespół z Anaheim dzięki wygranej przerwał serię czterech porażek rzędu. Dla Avalanche była to pierwsza porażka w Kalifornii 15 marca w 1998 roku.