Remisy Canadiens i Rangers

W lidze NHL Montreal Canadiens z Mariuszem Czerkawskim w składzie zremisowali na własnym lodowisku z Toronto Maple Leafs 2:2.

Polak na lodzie przebywał przez ponad 10 minut, oddał jeden strzał na bramkę Belfoura.

Gospodarze przegrywali po pierwszej tercji 0:1, gola zdobył Green. W ciągu 6 minut drugiej tercji zdołali jednak odrobić straty z nawiązką - do bramki trafiali Zednik i Dackell. W trzeciej tercji Canadiens popełnili jednak poważny błąd: grając w przewadze zgubili krążek, co wykorzystał Kaberle doprowadzając do remisu. 5-minutowa dogrywka - mimo wycofania przez Canadiens bramkarza na 7 sekund przed końcem - nie przyniosła zmiany wyniku.

Krzysztof Oliwa nie grał w remisowym (2:2) meczu New York Rangers z Nashville Predators.