Rangers bezsilni wobec Jagra

Czy Jaromir Jagr ma patent wygrywanie z New York Rangers? Oczywiście, że tak! Minionej nocy czeski skrzydłowy pogrążył nowojorczyków notując asystę i bramkę, dając Washington Capitals zwycięstwo 2:1.

Podczas swojej wspaniałej kariery w NHL, Jagr w 53 spotkaniach przeciwko Rangers strzelił 26 bramek i zaliczył 48 asyst.

Przed 18-sto tysięczną widownią w Madison Square Garden zaprezentował się wreszcie Krzysztof Oliwa. Polak przebywał na lodzie 2 minuty i 39 sekund, ale niczym specjalnym się nie wyróżnił.

Wciąż bez porażki są "Błyskawice" z Tamba Bay. W szóstym meczu nowego sezonu The Lightnings zanowotali remis na wyjeździe z Columbus Blue Jackets 2:2. Już po 8 minutach gry w Nationwide Arena w Columbus w stanie Ohio, było 2:0 dla gospodarzy. Dwa razy bramkarza Khabibulina pokonał Geoff Sanderson. Kontaktową bramkę pod koniec pierwszej tercji strzelił Martin St. Louis. Po drugiej bezbramkowej tercji na początku trzeciej do bramki Blue Jackets trafił Dave Andreychuk ustalając wynik meczu. Tak dobrego początku rozgrywek nie pamiętają najstarsi, żyjący kibice w Tampa Bay...