Derby NY dla Islanders

Oleg Kwasha zdobył dwie bramki dla New York Islanders i drużyna Mariusza Czerkawskiego pokonała Rangers 4:2. Polak zapisał się w statystykach dwoma asystami, przy jednym golu Kwashy i Millera.

Mecz był bardzo zacięty. W pierwszej tercji obu drużynom udało sie strzelić bramkę i zakończyła się ona remisem. W drugiej odsłonie nie padły żadne bramki. Na początku ostatniej tercji Rangers wyszli na prowadzenie po golu Romana Lyashenki. Wtedy sprawy w swoje ręce wziął Kwasha i w ciągu 4 minut zdobył dwie bramki. Decydujący cios na trzy sekundy przed końcem zadał Claude Lapointe, który trafił do pustej bramki, gdyż Rangers wycofali bramkarza.

Wyniki poniedziałkowych meczów:

New York Islanders - New York Rangers 4:2

Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs 4:1

New Jersey Devils - Florida Panthers 3:1

Nashville Predators - Detroit Red Wings 3:3 (po dogrywce)

Calgary Flames - Columbus Blue Jackets 6:1

Dowiedz się więcej na temat: New York Rangers | Glasgow Rangers | derby | bramki