Szefowie PZPN: Kara dla Zagłębia nie jest surowa

- Kara dla Zagłębia mogła być surowsza - powiedział portalowi INTERIA.PL wiceprezes PZPN-u Eugeniusz Kolator, po tym jak WD PZPN postanowił dzisiaj o zdegradowaniu o jedną klasę rozgrywkową Zagłębia Sosnowiec.

Najważniejsze figury PZPN-u nie kwapiły się do komentowania tego wyroku. - Jestem za granicą, nie znam motywacji, muszę się skoncentrować na meczu, który będę obserwował. Proszę dzwonić do prezesa Kolatora - tak zareagował na nasz telefon prezes Michał Listkiewicz.

Reklama

- Nie znam decyzji, nie umiem się do niej ustosunkować. Poza tym nie chcę nic mówić na gorąco. Na gorąco, to mogę przekręcić - uchylał się od komentarza wiceprezes Kolator.

Dopiero, gdy przeczytaliśmy mu decyzję Wydziału Dyscypliny, zabrał głos: - Sosnowiczanie zostali zdegradowani? To podjęto taką decyzję, a ja ją przyjmuję z uszanowaniem. Czy ta kara jest surowa? Nie, uważam ją za średnią. Używając nomenklatury Instytutu Meteorologi i Gospodarki Wodnej - stan wód jest średni i taka kara jest też średnia.

Michał Białoński, INTERIA.PL

***

Gorące spięcia pod bramką! Najciekawsze sytuacje! Kontrowersje Orange Ekstraklasy! Tylko u nas! Zobacz Magazyn LigowySkróty meczów możesz obejrzeć na naszych stronach, możesz też ściągnąć na telefon komórkowy!

Dowiedz się więcej na temat: kara | PZPN

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje