Zwycięstwa 76ers i Suns

Koszykarze Philadelphii 76ers pokonali na własnym parkiecie New Orleans Hornets, zaś Phoenix Suns zwyciężyli Milwaukee Bucks w rozegranych minionej nocy meczach NBA.

Sixers do zwycięstwa 108:87 poprowadził Allen Iverson, który zdobył 29 punktów. Gospodarze już w pierwszej kwarcie uzyskali wysokie prowadzenie (34:21), kontrolując przebieg meczu w dwóch kolejnych. Ostatnia część gry to znów duża dominacja miejscowych. Hornets w całym meczu prowadzili tylko raz - dwoma punktami, na samym początku meczu. Najlepszym strzelcem gości okazał się Jamal Mashburn, który zdobył 18 punktów.

W Phoenix tamtejsi Suns pokonali Milwaukee Bucks 86:81. Mecz miał wyrówany przebieg, po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał wynik remisowy: 47:47. Trzecią kwartę "Słońca" wygrały 4 punktami i to okazało się decydujące. Mimo, że goście do końca meczu nie tracili dystansu punktowego - nie zdołali już odrobić strat. Najskuteczniejszym koszykarzem gospodarzy był Shawn Marion, zdobywca 22 punktów. W zespole gości tyle samo punktów zapisał na swoim koncie Sam Cassel, tylko punkt mniej zdobył Michal Redd.

Zobacz wyniki meczów i zdobywców punktów z 25 listopada oraz galerię zdjęć z NBA

Dowiedz się więcej na temat: Phoenix | milwaukee bucks | NBA | Phoenix Suns