Trybański już gra w lidze letniej

Cezary Trybański wystąpił w dwóch meczach Memphis Grizzlies, rozgrywanych w ramach Summer Pro League w kalifornijskim Long Beach.

W pierwszym meczu ekipa z Memphis wygrała z reprezentacją Kanady 102:81, a w drugim uległa Los Angeles Clippers 86:102.

W pierwszym ze spotkań Polak przebywał na parkiecie 20 minut, trafiając 2 z 4 rzutów z gry (4 pkt) oraz pudłując dwa wykonywane przez siebie wolne. Trybański w pojedynku z Kanadyjczykami zebrał także dwie piłki w ataku oraz zablokował dwa rzuty rywali.

Lepszą zdobycz punktową Trybański zaliczył w spotkaniu z Clippers. Nasz rodak grał prawie 23 minuty i zdobył 8 punktów (4/9 z gry, 0/4 wolne). W meczu z zespołem z LA Polakowi udało się zapisać na swoim koncie 3 zbiórki (2 w ataku).

Dowiedz się więcej na temat: Memphis | Memphis Grizzlies