Knicks lepsi od Pistons

New York Knicks pokonali we własnej hali Detroit Pistons 94:91. Po dwóch kwartach zanosiło się na pogrom drużyny gości, którzy przegrywali już 64:34. Niespodziewanie jednak druga połowa miała zupełnie inny przebieg.

"Tłoki" część strat odrobiły już w 3. - wygranej ośmioma punktami - kwarcie, popis gry dały zaś w ostatniej części gry, w której wyszły nawet na dwupunktowe prowadzenie! Ostatecznie jednak wygrana czwarta kwarta 31:12 nie wystarczyła do odniesienia zwycięstwa w całym meczu. Wśród Knicks najlepiej zaprezentował się zdobywca 23 punktów Sprewell, Pistons do walki poprowadził Hamilton, który rzucił 31 "oczek".

Lider Atlantic Division New Jersey Nets wyraźnie pokonali Denver Nuggets 99:79. Gospodarze mieli przewagę przez cały mecz prowadząc od pierwszych minut, osiągając nawet 35 punktów przewagi. Nets do zwycięstwa poprowadził Kidd, który zapisał na swoim koncie 24 punkty, najlepszym strzelcem Nuggets okazał się Satterfield, zdobywca 15 "oczek".

Mający tylko dwa zwycięstwa na koncie Cleveland Cavaliers przegrali w San Antonio ze Spurs 104:78. Po trzech kwartach gospodarze prowadzili dziewięcioma punktami, swoją dominację potwierdzili w ostatniej, wysoko wygranej, części gry.

W meczu drużyn, które tylko trzykrotnie w tym sezonie schodziły parkietów w glorii zwycięzców Golden State Warriors ulegli Los Angeles Clippers 89:99. Spotkanie toczyło się pod dyktando gości, wśród których brylował Olowokandi, który zdobył 24 punkty i zebrał 12 piłek.

W ostatnim rozegranym minionej nocy meczu Atlanta Hawks wysoko pokonali we własnej hali Toronto Raptors 117:92.

Zobacz wyniki meczów i zdobywców punktów z 18 listopada oraz galerię zdjęć z NBA

Dowiedz się więcej na temat: W.E. | NBA | New York Knicks