Kirk Hinrich jeszcze się waha

Ostatni tydzień został Chicago Bulls i Kirkowi Hinrichowi na dojście do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu. Gdyby Hinrich zdecydował się wyjść na rynek wolnych agentów mógłby liczyć na około 8 milionów dolarów za sezon.

"Teraz sam nie wiem jak się to skończy. Jeśli się uda to świetnie, jeśli nie to poczekamy do następnego lata. Ustaliliśmy z Jeffem [agentem Hinricha - przyp. TS], że nie będziemy publicznie mówili o kwotach. Zresztą, mówiłem już, że to czy Kirk zdecyduje się tu zostać, czy nie, nie zmieni jego pozycji czy znaczenia w drużynie w tym sezonie" - powiedział John Paxson, generalny menedżer Bulls.

Reklama

"Chciałbym tu zostać. Ale jeżeli stanie się inaczej to nadal będę starał się wykonywać dobrze moją pracę" - dodał Hinrich.

Jak podaje gazeta Daily Herald, w przypadku nie podpisania przez Hinricha przedłużenia umowy Milwaukee Bucks będą się starali o jego pozyskanie. Bucks, którzy będą mieli około 14 milionów dolarów do wydania, po oddaniu TJ Forda do Toronto skupią się na poszukiwaniu rozgrywającego. Idealnym kandydatem wydaje się być Hinrich, któremu kierownictwo "Kozłów" jest w stanie zaoferować bardzo korzystne warunki."

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje