Jordan: Wracam z miłości do gry

Michael Jordan znów będzie z nami. Największy w historii basketu zawodnik potwierdził, że w rozpoczynającym się 30 października sezonie zagra w barwach Washington Wizards.

Jordan czuje się na tyle silny i zdrowy, by podjąć wyzwanie. - Moja miłość do gry wciąż kieruje moimi decyzjami - głosi oświadczenie zawodnika.

Reklama

- Fizycznie czuję się bardzo silny i myślę, że kroku który podjął w przerwie letniej pozwalają mi powrócić we wspaniałej kondycji.

Jordan nie będzie odpowiadał na żadne pytania aż do poniedziałku, kiedy to organizują dzień dla mediów Wizards, który poprzedzi rozpoczynające się we wtorek zgrupowanie w Wilmington, North Carolina.

Szkoleniowiec Wizards Doug Collins powiedział, że planuje wystawianie Jordana jako rezerwowego na pozycji rzucającego obrońcy, dodając, iż nie chcę go używać jako małego skrzydłowego z powodów fizycznych.

Wizards w przerwie letniej znacząco wzmocnili swój skład. Pozyskali rozgrywającego Larry Hughesa, rzucającego obrońcę Jerry Stackhouse i małego skrzydłowego Bryona Russella.

- Co do mojej roli w zespole nie podjęto jeszcze żadnych decyzji - poinformował Jordan w oświadczeniu. - Oczekuję, że Coach Collins przedstawi mi swoje wymagania w trakcie zgrupowania w przyszłym tygodniu.

Dowiedz się więcej na temat: zawodnik | Washington Wizards | Jordan

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje