KSW 23 w pay-per-view za 40 złotych

Sobota, 25 maja 2013 (16:34)
Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

8 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się 23. już gala Konfrontacji Sztuk Walki. Podczas KSW 23 kibice obejrzą w akcji m.in. Mameda Chalidowa, Michała Materlę i Mariusza Pudzianowskiego. Obejrzą, o ile zakupią bilet na galę lub wykupią transmisję w usłudze pay-per-view.

Zobacz również:

  • W czwartek federacja KSW ogłosiła, że najbliższym rywalem Mariusza Pudzianowskiego będzie Sean McCorkle. Rywal bije "Pudziana" na głowę doświadczeniem, ma też za sobą występy na prestiżowych galach UFC, ale na byłym strongmanie nie robi wrażenia. więcej

To będzie druga gala KSW, do której dostęp będzie odpłatny. Wcześniej w PPV transmitowana była 20., jubileuszowa gala. Dostęp wykupiło wówczas blisko 100 tysięcy osób.

- Wydaje mi się, że jak na dyscyplinę tak młodą w Polsce jest to dość poważny i fajny wynik. Ustaliliśmy z Polsatem, że będziemy rozwijać ten system w sportach walki. Jesteśmy pionierami w tym systemie i przyjęliśmy, że co druga gala będzie transmitowana w PPV, czyli najbliższa będzie w PPV, a kolejna w systemie otwartym - mówi Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW.

Reklama

8 czerwca w Ergo Arenie w walce wieczoru Mamed Chalidow zmierzy się z doświadczonym Melvinem Manhoefem. Ponadto odbędą się m.in. dwie walki o pas: Michał Materla i Kendall Grove powalczą o pas w kategorii do 84 kg, a Karolina Kowalkiewicz i Marta Chojnoska (limit wagowy 55 kg) będą rywalizować o tytuł pierwszej mistrzyni KSW wśród pań.

Dostęp do KSW 23 będzie można wykupić za pośrednictwem Cyfrowego Polsatu i ipla.tv. Koszt - 40 złotych.

Oto pełna karta walk na KSW 23:

Walka wieczoru:

Mamed Chalidow - Melvin Manhoef (kategoria 84 kg)

Pozostałe walki:

Mariusz Pudzianowski - Sean McCorkle (kategoria open)

Michał Materla - Kendall Grove (kategoria 84 kg, walka o pas KSW)

Aslambek Saidow - Ben Lagman (kategoria 77 kg)

Karolina Kowalkiewicz - Marta Chojnoska (kategoria 55 kg, walka o pas KSW)

Mateusz Piskorz - Luiz Ricardo Simon (kategoria 77 kg)

Mateusz Zawadzki - Mateusz Gamrot (kategoria 70 kg)

Artykuł pochodzi z kategorii: MMA