• 6 .Angers Sporting Club de l'Ouest (4 pkt.)
  • 7 .Girondins Bordeaux (4 pkt.)
  • 8 .ES Troyes Aube Champagne (4 pkt.)

Le Championnat: Zwycięstwa Marsylii i Lens

Olympique Marsylia pokonał na wyjeździe Sedan 2:1 w meczu francuskiej ekstraklasy. Prowadzenie dla gości uzyskał dos Santos w 39. minucie, a zaraz po przerwie wynik podwyższył Bakayoko. Honorowego gola dla Sedan zdobył Henri Camara

Ekipa z Marsylli po tej wygranej ma na koncie 34 punkty i przewodzi tabeli z punktem przewagi nad dotychczasowym liderem z Nicei.

Nicea przegrała w Bordeaux z tamtejszym Girondins aż 0:4. Gospodarze już do przerwy prowadzili 2:0 po golach Savio, a po przerwie dodali jeszcze dwa gole za sprawą Paulety i Costy.

Olympique Lyon zremisował na własnym stadionie z Montpellier 1:1, a wyrównującego gola gospodarze stracili już w doliczonym czasie gry po strzale Cisse. Bramkę dla gospodarzy zdobył w 56. minucie Carricre.

Jacek Bąk rozegrał całe spotkanie w barwach RC Lens. Zespół, w którym występuje Polak, wygrał u siebie z z Le Havre 1:0 po trafieniu Utaki w 37. minucie gry.

W innym meczu Sochaux pokonał Bastię 2:0. Obie bramki padły jeszcze przed przerwą. Wynik otworzył w 16. minucie Pagis, zaś ustalił w 29. Frau.