Pełne wyniki Biegu Marzanny!

Jako pierwsi publikujemy kompletne wyniki półmaratonu Bieg Marzanny, jaki w niedzielę odbył się na krakowskich Błoniach.

1 389 DOBRZYŃSKI Adam 1974 M-30 1 k-link-bortex.net.pl POL 1:07:22

Reklama

2 127 FISKOVICZ Siergiej 1980 M-20 1 Ukraina UKR 1:08:48

3 347 LACHOWSKI Andrzej 1982 M-20 2 AZS-AWF Kraków POL 1:09:02

4 312 SOBCZYK Tomasz 1977 M-30 2 LUKS Żórawina POL 1:09:28

5 49 JABŁOŃSKI Artur 1981 M-20 3 ZS w HORODLE POL 1:10:01

6 47 KRZYŚCIN Andrzej 1967 M-40 1 ALTOM Gniezno POL 1:10:38

7 233 BRACHMAN Tomasz 1980 M-20 4 AZS-AWF Kraków POL 1:10:48

8 329 CISŁO Grzegorz 1971 M-30 3 PG Wadowice Górne POL 1:12:46

9 194 GAJEWSKI Wojciech 1978 M-30 4 UKS 14 Zabrze POL 1:12:58

10 146 KLISZ Tomasz 1981 M-20 5 Bielsko-Biała POL 1:13:41

11 120 CIEŚLAR Maciej 1989 M-16 1 LKS Pogórze POL 1:13:57

12 19 CYRAN Maciej 1975 M-30 5 Krakowski Szpital Spec. POL 1:14:05

13 196 BUDKA Borys 1978 M-30 6 UKS 14 Zabrze POL 1:15:27

14 104 ZACHARKO Michał 1975 M-30 7 ZSP w Zakopanem POL 1:15:39

15 214 DZIEWIŃSKI Damian 1981 M-20 6 ZS Nr 3 Sanok POL 1:15:52

16 280 KRZEMIEŃ Rafał 1970 M-30 8 KKB DYSTANS Kraków POL 1:15:55

17 208 SVENTEK Ladislav 1965 M-40 2 SKP Cadca SLK 1:16:33

18 163 KOBAJŁO Ryszard 1962 M-40 3 TKKF-Czarni Janów POL 1:16:45

19 197 SLADEK Dominik 1988 M-20 7 UKS 14 Zabrze POL 1:16:53

20 70 ZIĘBOWICZ Mirosław 1962 M-40 4 KKB DYSTANS Kraków POL 1:17:30

21 148 GARBACZ Piotr 1979 M-20 8 MGOKSiR Centrum Zdzieszowice POL 1:19:22

22 234 BUDZYŃSKI Piotr 1979 M-20 9 AWF Kraków POL 1:19:42

23 336 MAJKOWSKI Piotr 1967 M-40 5 MOK Mszana Dolna POL 1:19:59

24 186 MACIOŁ Andrzej 1954 M-50 1 AZS-AWF Kraków POL 1:20:03

25 128 ANTOSIAK Tomasz 1979 M-20 10 MGOKSiR Centrum Zdzieszowice POL 1:20:34

26 226 SZEWCZYK Sławomir 1971 M-30 9 L-UKS BURZA Rogi POL 1:20:52

27 71 BYCZEK Stanisław 1961 M-40 6 KKB DYSTANS Kraków POL 1:20:52

28 374 GRUCA Zdzisław 1969 M-30 10 KKB DYSTANS Kraków POL 1:20:59

29 141 ŚCIĘGAJ Hieronim 1958 M-50 2 ELEKTROCIEPŁOWNIA Kielce POL 1:21:02

30 390 STAWIARZ Jarosław 1968 M-40 7 WKS WAWEL POL 1:21:21

31 240 WOSIK Paweł 1983 M-20 11 LKB Rudnik POL 1:21:42

32 159 MAJKUT Andrzej 1975 M-30 11 MaratonyPolskie.pl Team POL 1:22:27

33 156 CABAJ Łukasz 1987 M-20 12 WITAR Tarnobrzeg POL 1:23:02

34 215 JACHYMCZYK Norbert 1978 M-30 12 KB MCKiS Jaworzno POL 1:23:17

35 164 WESTENHOLZ Piotr 1964 M-40 8 KB MCKiS Jaworzno POL 1:23:21

36 115 KWIATKOWSKI Dariusz 1974 M-30 13 TS WIJAS UKS RELAX POL 1:23:55

37 243 PIWOWARCZYK Dominik 1988 M-20 13 AZS-AGH Kraków POL 1:24:01

38 177 MAZURKIEWICZ Krzysztof 1974 M-30 14 WITAR Tarnobrzeg POL 1:24:01

39 274 MACHLOWSKI Łukasz 1986 M-20 14 WKS Elite Cafe WAWEL Kraków POL 1:24:01

40 91 PIPIEŃ Mateusz 1973 M-30 15 Kraków POL 1:24:26

41 235 DUDEK Sylwester 1963 M-40 9 LKB Rudnik POL 1:24:32

42 179 FIJAŁKOWSKI Zbigniew 1962 M-40 10 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska POL 1:24:38

43 369 KUSTRA Piotr 1971 M-30 16 Mogilany Marathon Team POL 1:25:22

44 298 AGIEJCZYK Wojciech 1985 M-20 15 AZS AGH Kraków POL 1:25:23

45 307 CHŁOŃ Jarosław 1965 M-40 11 KKB DYSTANS Kraków POL 1:25:38

46 126 ULFIK Rafał 1987 M-20 16 UKS 14 Zabrze POL 1:25:51

47 334 KAMMER Krzysztof 1978 M-30 17 Zawiercie POL 1:25:52

48 328 MALSKA Janina 1970 K-30 1 WAWEL Kraków POL 1:26:05

49 1 MATYSIK Rafał 1974 M-30 18 Kraków POL 1:26:24

50 324 GÓRKA Marcin 1983 M-20 17 MaratonyPolskie.pl Team POL 1:27:00

51 168 SZYMURA Grzegorz 1971 M-30 19 Leszczyny POL 1:27:12

52 387 WOŹNIAK Kacper 1987 M-20 18 AZS-AWF Kraków POL 1:27:24

53 327 MAJCHRZAK Jakub 1987 M-20 19 SPSP w Dęblinie POL 1:27:27

54 232 SZCZYGIEŁ Paweł 1988 M-20 20 Podegrodzie POL 1:27:28

55 236 FILUŚ Stanisław 1965 M-40 12 biegajznami.pl POL 1:27:31

56 66 GRUCA Barbara 1980 K-20 1 Kraków POL 1:27:50

57 65 STROŃSKI Franciszek 1961 M-40 13 KKB DYSTANS Kraków POL 1:27:51

58 101 NISSAN Tzur 1973 M-30 20 ISR 1:27:56

59 323 MARECKI Sebastian 1983 M-20 21 6 bdow POL 1:28:05

60 87 WIECZOREK Jerzy 1970 M-30 21 Krzeszowice POL 1:28:44

61 366 SPYRA Piotr 1977 M-30 22 MOSIR Bukowno POL 1:29:02

62 165 RUPACZ Tomasz 1982 M-20 22 UEK Kraków POL 1:29:10

63 212 BORKOWSKI Aleksander 1956 M-50 3 KOMENDA PORTU WOJENNEGO POL 1:29:15

64 392 KIJANKA Artur 1968 M-40 14 KKB DYSTANS Kraków POL 1:29:20

65 6 KOPEK Krzysztof 1984 M-20 23 Kraków POL 1:29:21

66 135 KESSLER Daniel 1973 M-30 23 Kraków POL 1:29:34

67 166 KALINOWSKI Kazimierz 1964 M-40 15 KKB DYSTANS Kraków POL 1:29:36

68 266 ZIELIŃSKI Marcin 1972 M-30 24 Opole POL 1:30:00

69 97 SMOGOROWSKI Łukasz 1978 M-30 25 Centrum Młodzieży POL 1:30:09

70 181 DZIWNIEL Tomasz 1972 M-30 26 Kraków POL 1:30:13

71 247 FRANCZAK Paweł 1989 M-16 2 KKB DYSTANS Kraków POL 1:30:13

72 37 ARNDT Wojciech 1971 M-30 27 Kraków POL 1:30:17

73 27 MAZURKIEWICZ Marek 1966 M-40 16 YMCA Kraków POL 1:30:41

74 83 TOMASZEWSKI Dariusz 1964 M-40 17 KKB DYSTANS Kraków POL 1:30:51

75 2 FRĄCZEK Justyna 1978 K-30 2 Gimnazjum nr 32 POL 1:30:51

76 29 PALICH Tomasz 1967 M-40 18 YMCA Kraków POL 1:30:54

77 76 UCHWAT Mariusz 1965 M-40 19 Kraków POL 1:30:56

78 271 BARNAŚ Dariusz 1977 M-30 28 LKS Jaźwiny POL 1:30:57

79 364 JĘDRYKA Aleksander 1965 M-40 20 Nowy Targ POL 1:31:18

80 246 PAWLIKOWSKI Jacek 1968 M-40 21 DYM-TEAM MARATON POL 1:31:35

81 351 PAŁYS Marek 1967 M-40 22 POLISH RUN Liverpool POL 1:31:47

82 99 ZGLICZYNSKI Piotr 1964 M-40 23 Kraków POL 1:31:54

83 310 WYLECIAŁ Dorota 1960 K-40 1 Katowice POL 1:31:55

84 185 LEDWOŃ Paweł 1983 M-20 24 SP3 Bieruń POL 1:31:56

85 149 MARKOWSKI Waldemar 1980 M-20 25 MGOKSiR Centrum Zdzieszowice POL 1:31:58

86 110 KOŁPAK Sławomir 1964 M-40 24 Nowy Sącz POL 1:32:02

87 249 DZIEDZICKI Jacek 1985 M-20 26 Lesko POL 1:32:05

88 150 KOST Mirosław 1963 M-40 25 UKS GIMNAZJON POL 1:32:10

89 300 SAS Gracjan 1987 M-20 27 TWIERDZA Przemyśl POL 1:32:24

90 281 OŻDŻYŃSKI Grzegorz 1968 M-40 26 KKB DYSTANS Kraków POL 1:32:42

91 85 GRZĘDZIELSKI Jacek 1977 M-30 29 Kraków POL 1:32:49

92 108 ZAWALSKI Maciej 1974 M-30 30 POL 1:32:51

93 275 MACHLOWSKI Ryszard 1963 M-40 27 KKB DYSTANS Kraków POL 1:32:58

94 402 WÓJCIK Tomasz 1984 M-20 28 Rudze POL 1:33:04

95 8 GRANAT Mariusz 1973 M-30 31 Kraków POL 1:33:06

96 267 DZIADURA Zenon 1955 M-50 4 WITAR Tarnobrzeg POL 1:33:11

97 279 PORĘBA Jacek 1971 M-30 32 Nowy Sącz POL 1:33:17

98 359 KAWECKI Marian 1949 M-50 5 KB Branice POL 1:33:18

99 257 GRYCZ Mirosław 1970 M-30 33 Kraków POL 1:33:34

100 88 KIERZEK Michał 1978 M-30 34 Wilkowisko POL 1:33:34

101 341 STAŚKO Łukasz 1983 M-20 29 Świątniki Górne POL 1:33:43

102 345 LANKAUF Waldemar 1961 M-40 28 Cross Krapkowice POL 1:34:00

103 35 WOJTYCZEK Krzysztof 1968 M-40 29 Kraków POL 1:34:02

104 133 FERDYN Rafał 1966 M-40 30 Rogoźnik POL 1:34:09

105 130 AKSAMIT Łukasz 1982 M-20 30 doliniarze.com POL 1:34:11

106 397 ŻELICHOWSKI Marek 1958 M-50 6 Sosnowiec POL 1:34:12

107 72 MAZUR Tomasz 1985 M-20 31 Kraków POL 1:34:14

108 75 MŁYNARSKI Wiktor 1986 M-20 32 Kraków POL 1:34:14

109 403 WÓJCIK Paweł 1976 M-30 35 Rudze POL 1:34:25

110 330 KOPTA Adam 1971 M-30 36 Mogilany POL 1:34:34

111 404 BALBUS Anna 1980 K-20 2 MaratonyPolskie.pl Team POL 1:34:35

112 283 KRAWCZYK Marcin 1978 M-30 37 ŚCIEŻKI BIEGOWE Kraka POL 1:34:51

113 180 WIOREK Edward 1962 M-40 31 Kraków POL 1:34:51

114 242 CHOLEWA Jarosław 1966 M-40 32 AMATOR Katowice POL 1:34:57

115 268 STĘPNIAK Janusz 1968 M-40 33 AMATOR Katowice POL 1:35:01

116 352 JANYGA Franciszek 1986 M-20 33 Salezjanie POL 1:35:16

117 124 GRYGA Łukasz 1985 M-20 34 Kraków POL 1:35:18

118 68 CHOŁDA Krzysztof 1964 M-40 34 AZS-AWF Kraków POL 1:35:19

119 316 CEBULA Jerzy 1958 M-50 7 Żarki Letnisko POL 1:35:23

120 116 MIELNIK Andrzej 1959 M-40 35 Dąbrowa Górnicza POL 1:35:23

121 171 REMBIASZ Leszek 1955 M-50 8 Nowy Sącz POL 1:35:29

122 326 PACZOS Barbara 1960 K-40 2 STAL Mielec POL 1:35:30

123 331 CZYSZCZOŃ Jerzy 1951 M-50 9 Kraków POL 1:35:37

124 12 MICHAŁEK Dariusz 1967 M-40 36 Kraków POL 1:35:41

125 78 KOŁĄTAJ Michał 1989 M-16 3 WOLNY STRZELEC POL 1:35:44

126 198 WCISŁO Stanisław 1958 M-50 10 Skotniki POL 1:35:48

127 219 TOPOLSKI Marcin 1976 M-30 38 biegajznami.pl POL 1:35:49

128 190 ISMAIL Asan 1983 M-20 35 Kraków POL 1:35:52

129 112 ORAMUS Tomasz 1973 M-30 39 Nowy Sącz POL 1:35:55

130 363 ZWONEK Paweł 1969 M-30 40 rowerowanie.pl POL 1:36:01

131 63 CIECHANOWSKI Jakub 1987 M-20 36 Kraków POL 1:36:03

132 302 LEPA Beata 1976 K-30 3 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska POL 1:36:07

133 391 KURKIEWICZ Sławomir 1967 M-40 37 doliniarze.com, Śląski UM POL 1:36:07

134 337 BETLEJA Marek 1971 M-30 41 Będzin POL 1:36:17

135 273 OPIOŁA Jan 1964 M-40 38 WITAR Tarnobrzeg POL 1:36:28

136 182 NĘDZA Marek 1963 M-40 39 DYM-TEAM MARATON POL 1:36:31

137 414 ZAPAŁA Marek 1955 M-50 11 Kraków POL 1:36:38

138 81 PRZYBYLSKI Jacek szymon 1968 M-40 40 Wróblik Szlachecki POL 1:36:40

139 79 SUSUŁ Bogdan 1974 M-30 42 KKB DYSTANS Kraków POL 1:36:43

140 3 ZWALIŃSKI Piotr 1973 M-30 43 Kraków POL 1:36:48

141 398 SROCZYŃSKI Maciej 1985 M-20 37 Brzesko POL 1:36:52

142 77 GRZYB Kazimierz 1972 M-30 44 AZS-AWF WETERANI POL 1:36:54

143 96 MACHERZYŃSKI Czesław 1955 M-50 12 KKB DYSTANS Kraków POL 1:36:57

144 239 ZIELONKA Wiesław 1960 M-40 41 HUHTAMAKI Polska POL 1:36:59

145 23 PAJEWSKI Jerzy 1968 M-40 42 AJ PLUS POL 1:37:13

146 129 GRAJNY Mariusz 1970 M-30 45 Kraków POL 1:37:14

147 308 GRZELA Grzegorz 1985 M-20 38 FINANSE MASTERS POL 1:37:23

148 147 POGROSZEWSKI Krzysztof 1956 M-50 13 KKB DYSTANS Kraków POL 1:37:32

149 241 SIUDEK Kazimierz 1960 M-40 43 Czułówek POL 1:37:42

150 140 JADCZYK Tomasz 1984 M-20 39 AGH Kraków POL 1:37:44

151 187 KOS Krzysztof 1967 M-40 44 AKB PASAT Końskie POL 1:37:57

152 201 BUKOWSKI Marian 1948 M-60 1 PASAT Końskie POL 1:37:59

153 59 WYRĘBEK Maciej 1982 M-20 40 Kraków POL 1:38:04

154 396 BIAŁOŃSKI Michał 1971 M-30 46 interia.pl POL 1:38:21

155 125 ULFIK Jerzy 1959 M-40 45 Zabrze POL 1:38:32

156 113 TOKARCZYK Marek 1974 M-30 47 UKS RYTER Rytro POL 1:38:38

157 53 ŁUKASIK Paweł 1978 M-30 48 Kraków POL 1:38:39

158 287 MAĆKOWSKI Krzysztof 1986 M-20 41 KS AZS AWF Kraków POL 1:38:40

159 254 GŁADCZAK Jan 1962 M-40 46 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska POL 1:38:52

160 202 BIEŃKOWSKI Łukasz 1968 M-40 47 Kraków POL 1:39:32

161 361 KIERCZAK Aleksander 1963 M-40 48 Bielsko-Biała POL 1:39:47

162 69 ŚCISŁO Mariusz 1978 M-30 49 KKB DYSTANS Kraków POL 1:40:09

163 211 GRABOWSKI Stanisław 1951 M-50 14 Kraków POL 1:40:13

164 258 BIAŁKA Rafał 1974 M-30 50 KKB DYSTANS Kraków POL 1:40:13

165 265 TOMCZYK Andrzej 1968 M-40 49 WITAR Tarnobrzeg POL 1:40:34

166 105 SZYMKÓW Henryk 1950 M-50 15 AGROMA Rzeszów POL 1:40:39

167 183 MIELECKI Krzysztof 1964 M-40 50 Sułkowice POL 1:40:42

168 98 ZWONEK Włodzimierz 1965 M-40 51 Kraków POL 1:40:45

169 34 PABIAN Karol 1955 M-50 16 Skawina POL 1:40:47

170 44 TRYBUŚ Marian 1948 M-60 2 Kraków POL 1:40:47

171 145 NOSAL Bogusław 1975 M-30 51 FORMA Wodzisław Śląski POL 1:41:02

172 40 LIBERA Stanisław 1963 M-40 52 KKB DYSTANS Kraków POL 1:41:09

173 143 GONDOR Jarosław 1976 M-30 52 Kraków POL 1:41:15

174 122 JANKOWSKI Dawid 1989 M-16 4 Skoczów POL 1:41:22

175 46 OPIOŁA Mariusz 1982 M-20 42 Kraków POL 1:41:23

176 301 SZUDY Katarzyna 1982 K-20 3 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska POL 1:41:37

177 245 KUCZARA Robert 1979 M-20 43 Krzeszowice POL 1:41:37

178 231 MACH Tadeusz 1962 M-40 53 Ruch Dla Zdrowia POL 1:41:42

179 227 BZOESKI Jan 1972 M-30 53 Kraków POL 1:41:47

180 184 WYSZKOŃ Franciszek 1981 M-20 44 Łańce POL 1:42:04

181 21 ŚLIWA Tomasz 1980 M-20 45 Kozienice POL 1:42:11

182 269 WROŃSKA Beata 1980 K-20 4 Jasło POL 1:42:11

183 50 DANIELAK Roman 1967 M-40 54 KKB DYSTANS Kraków POL 1:42:14

184 360 KAMIŃSKI Łukasz 1984 M-20 46 Tenczynek POL 1:42:14

185 54 SZCZYPCZYK Ewa 1981 K-20 5 KKB DYSTANS Kraków POL 1:42:21

186 284 HANO Jan 1947 M-60 3 K.Cz. PĘDZIWIATR Gliwice POL 1:42:25

187 93 MAŁUCHA Tomasz 1976 M-30 54 VIAMOT Kraków POL 1:42:29

188 170 SIEŃKO Rafał 1979 M-20 47 Amator POL 1:42:38

189 365 MIROSZEWSKI Bogdan 1959 M-40 55 ŚCIEŻKI KRAKA POL 1:42:43

190 315 STANOCH Leon 1961 M-40 56 16 Batalion Powietrzno-Desant. POL 1:42:50

191 74 MĄCZYŃSKI Patryk 1981 M-20 48 YMCA Kraków POL 1:42:57

192 121 STANISZEWSKI Artur 1970 M-30 55 Kraków AIRPORT POL 1:43:07

193 252 KITLIŃSKI Wojciech 1968 M-40 57 Kraków POL 1:43:08

194 161 LAU Marcin 1974 M-30 56 Law Family POL 1:43:10

195 132 KANIA Wiesław 1971 M-30 57 Kraków POL 1:43:12

196 381 KLĘCZAR Mariusz 1974 M-30 58 Kraków POL 1:43:24

197 376 MASDA Kazimierz 1964 M-40 58 KKB DYSTANS Kraków POL 1:43:29

198 339 MRÓZEK Michał 1986 M-20 49 Tymbark POL 1:43:45

199 17 BĘBEN Jan 1976 M-30 59 Kraków POL 1:43:45

200 383 KURBIEL Mariusz 1982 M-20 50 Iwanowice POL 1:43:46

201 405 BALBUS Michał 1952 M-50 17 biegajznami.pl POL 1:43:59

202 299 BOCZKOWSKA Justyna 1966 K-40 3 Zakopane POL 1:44:00

203 62 TOMANEK Marek 1974 M-30 60 Kraków POL 1:44:01

204 409 GARCEWICZ Joanna 1972 K-30 4 YMCA Kraków POL 1:44:05

205 286 WILCZYŃSKI Jarosław 1972 M-30 61 Tarnów POL 1:44:14

206 16 RAJTAR Jarosław 1973 M-30 62 DYM-TEAM MARATON POL 1:44:16

207 173 TĘCZA Tomasz 1959 M-40 59 biegajznami.pl POL 1:44:19

208 36 RUSEK Jarosław 1969 M-30 63 Kraków POL 1:44:24

209 103 BĄK Piotr 1961 M-40 60 Kraków POL 1:44:32

210 45 MUZYCZUK Małgorzata 1962 K-40 4 ZS nr 4 Hrubieszów POL 1:44:34

211 205 TOKARZ Andrzej 1965 M-40 61 AZS-AWF WETERANI POL 1:44:45

212 248 TARAPACZ Marcin 1990 M-16 5 Miechów POL 1:44:48

213 102 WACNIK Janusz 1967 M-40 62 Rzeszów POL 1:45:21

214 10 DUNASZEWSKI Radosław 1971 M-30 64 Bęczyn POL 1:45:23

215 42 GARA Jacek 1964 M-40 63 Kraków POL 1:45:29

216 157 ŁOGIEWA Andrzej 1950 M-50 18 KB JÓZEFINKA Katowice POL 1:45:31

217 114 MĄSIOR Jarosław 1983 M-20 51 Chrzanów POL 1:45:32

218 73 KRAJEWSKA PÓŁTORAK Małgorzata 1967 K-40 5 Kraków POL 1:45:35

219 228 SARAPATA Mateusz 1981 M-20 52 KS KORONA POL 1:45:40

220 311 WYLECIAŁ Zbigniew 1955 M-50 19 Katowice POL 1:45:51

221 285 SOWINSKI Walerian 1946 M-60 4 K.Cz. PĘDZIWIATR Gliwice POL 1:45:55

222 348 GÓRSKI Michał 1984 M-20 53 Kraków POL 1:45:58

223 332 BEAUMONT Barbara 1971 K-30 5 Kraków POL 1:46:00

224 9 STONARSKI Paweł 1969 M-30 65 Kraków POL 1:46:03

225 413 ŻMIGRODZKI Ryszard 1958 M-50 20 Słomniki POL 1:46:06

226 24 KUŹMA Przemysław 1960 M-40 64 Kraków POL 1:46:36

227 277 ANTKIEWICZ Janusz 1964 M-40 65 AZS-AWF Kraków POL 1:46:38

228 320 MĄCZKA Jerzy 1950 M-50 21 Kraków POL 1:46:48

229 213 KOŹMIN Arkadiusz 1975 M-30 66 Bielsko-Biała POL 1:46:59

230 11 ŚWIDZIŃSKI Tomasz 1976 M-30 67 VEGE Runners POL 1:47:04

231 30 LODEIRO VALES Ramón 1971 M-30 68 KKB DYSTANS Kraków POL 1:47:04

232 354 BRUZDA Grzegorz 1983 M-20 54 Świątniki Górne POL 1:47:05

233 117 SAPA Lucjan 1969 M-30 69 Kraków POL 1:47:12

234 321 MACH Aleksander 1968 M-40 66 YACHT CLUB Nowa Huta POL 1:47:19

235 41 KWIATKOWSKI Tadeusz 1977 M-30 70 KKB DYSTANS Kraków POL 1:47:27

236 4 WARSZAWSKI Włodzimierz 1947 M-60 5 MCKiS Jaworzno POL 1:47:32

237 368 ORMIAŃSKI Adam 1970 M-30 71 Kraków POL 1:47:36

238 356 GRUSZKA Darek 1976 M-30 72 Kraków POL 1:47:46

239 375 RÓŻAK Stanisław 1960 M-40 67 Wołowice POL 1:47:47

240 229 WŁODARCZYK Maciej 1981 M-20 55 Kraków POL 1:47:47

241 346 GAWOR Przemysław 1979 M-20 56 Świątniki Górne POL 1:48:03

242 355 PILCH Krzysztof 1958 M-50 22 Kraków POL 1:48:06

243 343 JANICKI Wiesław 1961 M-40 68 KB Głubczyce POL 1:48:09

244 306 DROŻDŻ Mateusz 1985 M-20 57 FINANSE Masters POL 1:48:20

245 291 BULKA Artur 1952 M-50 23 Run Bike Kraków POL 1:48:22

246 289 CIURA Mariola 1986 K-20 6 doliniarze.com POL 1:48:28

247 152 SONDEJ Wiesław 1962 M-40 69 ZESPÓŁ SZKÓŁ Sokołów POL 1:48:43

248 200 DUDEK Michał 1975 M-30 73 Trzebinia POL 1:48:47

249 411 CZECHOWICZ Krzysztof 1984 M-20 58 SA PSP Kraków POL 1:48:59

250 51 CHMURA Piotr 1970 M-30 74 Kraków POL 1:49:14

251 367 NIEWIELSKI Janusz 1965 M-40 70 KKB DYSTANS Kraków POL 1:49:17

252 304 OBSTARCZYK Andrzej 1957 M-50 24 OKB Zadyszka POL 1:49:19

253 134 BOCZKOWSKI Jerzy 1956 M-50 25 KKB DYSTANS Kraków POL 1:49:19

254 48 JEWUŁA Mariusz 1971 M-30 75 HOSTEL JUVENIA POL 1:49:23

255 172 ŁOŚ Rafał 1985 M-20 59 Żabno POL 1:49:25

256 272 SŁAWEK Kazimierz 1949 M-50 26 WITAR Tarnobrzeg POL 1:49:28

257 131 KANIA Zdzisław 1976 M-30 76 Kraków POL 1:49:35

258 319 ROMANICA Mateusz 1983 M-20 60 Kraków POL 1:49:36

259 107 RYZNER Krzysztof 1960 M-40 71 Jarosław POL 1:49:37

260 199 LEŚKIEWICZ Zofia 1952 K-50 1 Bielsko-Biała POL 1:49:40

261 342 DOBRZEŃSKI Tomasz 1983 M-20 61 Kraków POL 1:50:05

262 169 BARTULA Tomasz 1978 M-30 77 Amator POL 1:50:05

263 410 JÓZKOWICZ Łukasz 1977 M-30 78 YMCA Kraków POL 1:50:57

264 344 BYLINKA Kamila 1984 K-20 7 Tomaszow Mazowiecki POL 1:51:01

265 372 WYSTĘPEK Piotr 1970 M-30 79 Kraków POL 1:51:06

266 28 ZUBEL Ireneusz 1965 M-40 72 YMCA Kraków POL 1:51:09

267 223 NOWAK Marek 1957 M-50 27 KKB DYSTANS Kraków POL 1:51:10

268 218 WĄSIK Jacek 1959 M-40 73 CBFS POL 1:51:15

269 309 DRUŻKOWSKI Mateusz 1985 M-20 62 FINANSE MASTERS POL 1:51:17

270 60 WRÓBLEWSKI Marcin 1982 M-20 63 Kraków POL 1:51:20

271 61 ZEMLA Kornel 1982 M-20 64 Kraków POL 1:51:20

272 207 GÓRKA Grzegorz 1984 M-20 65 Myślenice POL 1:51:40

273 139 CEGŁA Marcin 1980 M-20 66 Kraków POL 1:51:41

274 158 SIKORSKI Edmund 1944 M-60 6 ZNP Inowrocław POL 1:51:43

275 209 WRONICZ Zygmunt 1944 M-60 7 Kraków POL 1:51:44

276 18 MROŻEK Andrzej 1954 M-50 28 KKB DYSTANS Kraków POL 1:51:44

277 253 WĘGLER Kornelia 1970 K-30 6 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska POL 1:51:50

278 154 WODZIAŃSKA Zofia 1959 K-40 6 Kraków POL 1:51:52

279 188 BŁASZCZAK Paulina 1985 K-20 8 Trzebnica POL 1:51:56

280 13 TARKOWSKI Łukasz 1985 M-20 67 Kraków POL 1:52:06

281 237 DYLĄG Marek 1961 M-40 74 KB MCKiS Jaworzno POL 1:52:08

282 210 ZIELIŃSKI Rafał 1966 M-40 75 AZS-AWF WETERANI POL 1:52:11

283 204 MROWIEC Adam 1953 M-50 29 UKS JEDYNKA Skawina POL 1:52:14

284 313 WROŃSKI Mateusz 1973 M-30 80 MaratonyPolskie.pl Team POL 1:52:26

285 55 SZYMCZYNA Zdzisław 1958 M-50 30 KKB DYSTANS Kraków POL 1:52:27

286 220 RUT Stanisław 1955 M-50 31 Rzeszów POL 1:52:30

287 167 MAJCHRZAK Michał 1984 M-20 68 KB LOK Bochnia POL 1:52:32

288 407 PODZOBA Stanisław 1940 M-60 8 KKB DYSTANS Kraków POL 1:52:37

289 155 STAROSTKA Andrzej 1948 M-60 9 Kędzierzyn-Koźle POL 1:52:40

290 31 ŚLUSARCZYK Jerzy 1958 M-50 32 AZS-AWF WETERANI POL 1:52:53

291 340 MIZERA Agnieszka 1969 K-30 7 Wrocław POL 1:52:55

292 191 PASEK Wojciech 1959 M-40 76 AKB PASAT Końskie POL 1:53:06

293 174 WALTAR Zbigniew 1974 M-30 81 Bytom POL 1:53:30

294 56 SEDLAK Kazimierz 1952 M-50 33 KKB DYSTANS Kraków POL 1:53:33

295 39 MASŁOCHA Kazimiera 1961 K-40 7 KKB DYSTANS Kraków POL 1:53:38

296 388 BACICKI Marek 1971 M-30 82 Kraków POL 1:53:42

297 25 WEGENKE Seweryn 1977 M-30 83 Kraków POL 1:53:45

298 385 BRONOWSKI Janusz 1957 M-50 34 KKB DYSTANS Kraków POL 1:53:53

299 263 OLENDEREK Zygmunt 1942 M-60 10 WITAR Tarnobrzeg POL 1:53:58

300 408 FORMA Ewelina 1979 K-20 9 Mysłowice POL 1:53:59

301 82 ZIELIŃSKA Agnieszka 1969 K-30 8 Kraków POL 1:54:04

302 138 POGON Piotr 1967 M-40 77 DYM-TEAM MARATON POL 1:54:26

303 92 OSTACHOWSKA Beata 1978 K-30 9 Kraków POL 1:54:33

304 238 KIEROŃSKI Ryszard 1957 M-50 35 Katowice POL 1:54:45

305 394 WIĘCEK Dariusz 1982 M-20 69 Słomniki POL 1:54:46

306 349 CZERWIONKA Lidia 1980 K-20 10 Kraków POL 1:55:10

307 100 MADEJ Andrzej 1955 M-50 36 KKB DYSTANS Kraków POL 1:55:10

308 264 MALEC Mateusz 1981 M-20 70 Dzierzkowice POL 1:55:22

309 333 BEGLER Wolfgang 1978 M-30 84 Kraków POL 1:55:23

310 38 STĘPIEŃ Mikołaj 1977 M-30 85 Kraków POL 1:55:23

311 325 RATAJEK Anna 1979 K-20 11 6 bdow POL 1:55:25

312 292 KRUMIN Dominik 1981 M-20 71 WKB PIAST Wrocław POL 1:55:25

313 322 MAKSYMOWICZ Bartosz 1983 M-20 72 6 bdow POL 1:55:30

314 282 MARASEK Dawid 1977 M-30 86 ŚCIEŻKI BIEGOWE Kraka POL 1:55:33

315 384 ADAMCZYK Łukasz 1985 M-20 73 Kraków POL 1:55:35

316 67 PETERA Jarosław 1980 M-20 74 JW 2771 Kraków POL 1:55:40

317 222 SZYMACHA Marcin 1976 M-30 87 Kraków POL 1:55:44

318 175 SZCZEPAŃSKI Jarosław 1969 M-30 88 Tarnów POL 1:55:47

319 136 KOT Adam 1964 M-40 78 FORMA Wodzisław Śląski POL 1:56:01

320 144 JAINTA Agnieszka 1972 K-30 10 FORMA Wodzisław Śląski POL 1:56:01

321 137 SAMOLAK Ireneusz 1976 M-30 89 FORMA Wodzisław Śląski POL 1:56:01

322 260 BIAŁKA Jakub 1980 M-20 75 Stary Sącz POL 1:56:11

323 386 MICHALIK Maciej 1978 M-30 90 Wieliczka POL 1:56:24

324 52 DEC Piotr 1975 M-30 91 Kraków POL 1:56:33

325 399 ŚMIECH Sławomir 1975 M-30 92 Kraków POL 1:56:40

326 255 SZYMCZYK Barbara 1970 K-30 11 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska POL 1:56:46

327 206 WĄTROBA Bartłomiej 1982 M-20 76 POL 1:56:47

328 317 PRYMAKOWSKA Barbara 1943 K-60 1 SOKÓŁ Tarnów POL 1:56:56

329 230 MENTEL Zbigniew 1957 M-50 37 RAJSKO Kraków POL 1:57:03

330 90 PITALA Dominik 1983 M-20 77 rowerowanie.pl POL 1:57:13

331 412 HANDZEL Wioletta 1984 K-20 12 Kraków POL 1:57:22

332 377 KRZYSZTOFEK Mariusz 1970 M-30 93 Amator POL 1:57:33

333 176 MĄDRZYK Daniel 1981 M-20 78 Kraków POL 1:57:38

334 296 KARPIŃSKI Zdzisław 1942 M-60 11 WITAR Tarnobrzeg POL 1:57:41

335 111 LIPIŃSKI Krzysztof 1959 M-40 79 KKB DYSTANS Kraków POL 1:57:50

336 15 KNAPIK Jerzy 1946 M-60 12 KKB DYSTANS Kraków POL 1:57:52

337 153 MUSIAŁ Zdzisław 1955 M-50 38 Kraków POL 1:58:02

338 379 STANUCH Stanisław 1962 M-40 80 KKB DYSTANS Kraków POL 1:58:04

339 295 KACZMARCZYK Tomasz 1986 M-20 79 Trybsz POL 1:58:17

340 382 OLSZEWSKI Grzegorz 1985 M-20 80 Kraków POL 1:58:19

341 43 GONDEK Krzysztof 1978 M-30 94 Przecław POL 1:58:22

342 160 LAU Marta 1989 K-16 1 Law Family POL 1:58:26

343 142 KOT Marcin 1979 M-20 81 Krzeszowice POL 1:58:32

344 256 PROKOP Iwona 1974 K-30 12 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska POL 1:58:33

345 362 ZWONEK Piotr 1967 M-40 81 rowerowanie.pl POL 1:58:41

346 314 ŻELAZNA Natalia 1980 K-20 13 Kraków POL 1:58:42

347 203 PABIASZ Stanisław 1948 M-60 13 LUKS Groniczek POL 1:59:00

348 195 CHMIELOW Aleksander 1972 M-30 95 ZSSnr10, Kraków POL 1:59:20

349 189 WOJCIECHOWSKI Janusz 1951 M-50 39 KKB DYSTANS Kraków POL 1:59:49

350 221 GOSTKOWSKI Bartosz 1977 M-30 96 Kraków POL 2:00:12

351 106 PAPIEŻ Mariusz 1983 M-20 82 Limanowa POL 2:00:13

352 406 ZEMUŁA Zbigniew 1954 M-50 40 KORA & DORA POL 2:00:20

353 109 ŻYŁA Paweł 1963 M-40 82 KKB DYSTANS Kraków POL 2:00:24

354 303 OBSTARCZYK Małgorzata 1961 K-40 8 OKB Zadyszka POL 2:00:24

355 358 RAJCHERT Radosław 1984 M-20 83 Chełm POL 2:00:54

356 84 GRABIEC Dariusz 1976 M-30 97 Kraków POL 2:01:07

357 259 GRZESIAK Tomasz 1975 M-30 98 2 KZ POL 2:01:37

358 119 TOBJASZ Wiesław 1955 M-50 41 Kraków POL 2:01:42

359 33 PALIŚ Roman 1967 M-40 83 AZS-AWF WETERANI POL 2:02:12

360 250 ZAWALSKI Paweł 1976 M-30 99 Zabierzów POL 2:02:19

361 297 SULENCKI Adam 1974 M-30 100 SAMOTNY WILK POL 2:02:53

362 335 ZBUDNIEWER Roman 1952 M-50 42 tRUCHt Maraton Skierniewice POL 2:02:58

363 162 PIKULSKI Mieczysław 1943 M-60 14 Pińczów POL 2:03:30

364 80 NOWAK Jerzy 1950 M-50 43 Kraków POL 2:03:30

365 278 SOBCZAK Barbara 1958 K-50 2 Katowice POL 2:03:57

366 262 WOJKASIŃSKI Grzegorz 1974 M-30 101 Kraków POL 2:04:01

367 192 MALICKI Grzegorz 1970 M-30 102 AKB PASAT Końskie POL 2:04:21

368 64 GRZECH Magdalena 1988 K-20 14 Kraków POL 2:04:29

369 350 SIKOŃ Roman 1976 M-30 103 Salezjanie POL 2:04:39

370 178 PURCHLA Jan 1960 M-40 84 Kraków POL 2:05:54

371 318 BURYŁO Luiza 1967 K-40 9 OKB Zadyszka POL 2:06:13

372 216 ŁABUZ Marek 1956 M-50 44 WKB PIAST Wrocław POL 2:07:24

373 86 WIECZOREK Justyna 1970 K-30 13 Krzeszowice POL 2:07:44

374 294 FILIMOWSKI Piotr 1978 M-30 104 Kraków POL 2:08:17

375 393 PRZYCHODZEŃ Marek 1978 M-30 105 Kraków POL 2:08:42

376 123 WIERZGOŃ Debora 1990 K-16 2 Skoczów POL 2:09:05

377 5 SZUBERLA Andrzej 1973 M-30 106 Kraków POL 2:09:50

378 225 PAWLIK Jerzy 1950 M-50 45 Katowice POL 2:09:56

379 290 DOLIŃSKI Tomasz 1964 M-40 85 Orkiestra Repr.ŚOW POL 2:10:07

380 251 LIPSKI Zdzisław 1960 M-40 86 Krasiczyn POL 2:11:26

381 14 STARZYŃSKI Tomasz 1968 M-40 87 Kraków AIRPORT POL 2:11:42

382 380 NOWAK Monika 1979 K-20 15 MPL Kraków POL 2:11:42

383 400 ŁENYK Zygmunt 1992 M-16 6 Kraków POL 2:12:12

384 244 LATOCHA Grzegorz 1982 M-20 84 Zdzieszowice POL 2:12:49

385 401 KLIMEK Dominika 1982 K-20 16 POL 2:13:24

386 270 ŁAPUSZEK Marek 1957 M-50 46 Gimnazjum nr 12 Kraków POL 2:14:14

387 193 JANAS Paweł 1967 M-40 88 Kraków POL 2:15:11

388 357 PILCH Agnieszka 1984 K-20 17 Kraków POL 2:15:54

389 378 STACHOW Jan 1929 M-70 1 ZPS Kraków POL 2:16:27

390 217 ŁABUZ Małgorzata 1985 K-20 18 Wrocław POL 2:17:05

391 57 SOKOŁOWSKI Tadeusz 1951 M-50 47 Modlniczka POL 2:17:06

392 58 KOWALSKI Dariusz 1970 M-30 107 Modlniczka POL 2:17:06

393 32 SZUMERA Piotr 1957 M-50 48 PETER S Team POL 2:17:07

394 22 KABAT Krzysztof 1947 M-60 15 Kraków POL 2:19:08

395 26 RAŹNY Filip 1981 M-20 85 Kraków POL 2:19:14

396 353 DOBROWOLSKI Damian 1971 M-30 108 KB Głubczyce POL 2:19:34

397 371 PIĘTA Artur 1970 M-30 109 Kraków POL 2:21:58

398 395 PAMUŁA Jan 1944 M-60 16 KKB DYSTANS Kraków POL 2:22:34

399 373 MADEJ Józef 1951 M-50 49 OKB Zadyszka POL 2:22:37

400 7 LEŚNIAKIEWICZ Aneta 1982 K-20 19 Kraków POL 2:29:29

401 288 BULICA Piotr 1985 M-20 86 Kraków POL 2:34:02

402 224 NOWAK Urszula 1957 K-50 3 Wieliczka POL 2:35:17

403 460 ROMANO Antonio 1968 M-40 89 KKB DYSTANS Kraków POL 2:35:17

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje