Zepter Idea Śląsk Wrocław - Prokom Trefl Sopot 92:86 (playoff 2-0)

Punkty: Zepter: Dainius Adomaitis 28, Adam Wójcik 26, Joseph McNaull 11, Maciej Zieliński 11, Raimondas Miglinieks 7, Harold Jamison 6, Aleksander Avlijas 3, Robert Kościuk 0 Prokom: Michael Ansley 21, Josip Vranković 19, Igor Milicić 15, Filip Dylewicz 13, Darius Maskoliunas 7, Dariusz Lewandowski 6, Tomasz Wilczek 5, Daniel Blumczyński 0, Andrzej Adamek 0

Zepter Idea Śląsk Wrocław - Prokom Trefl Sopot 92:86 (27:23, 24:18, 15:20, 26:25).

Przez cały mecz trwała wyrównana walka. Drużynie gospodarzy nie udało się osiągnąć większej przewagi niż 10 punktów (51:41). Takim właśnie wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Na początku trzeciej kwarty goście w ciągu zaledwie kilku minut zniwelowali przewagę Zeptera do jednego punktu (51:50). Od tego momentu do końca meczu trwała zacięta walka kosz za kosz, z której, po raz kolejny, zwycięsko wyszli gracze Śląska.