Stal Ostrów Wlkp. - Prokom Trefl Sopot 92 : 104

Punkty: Stal: Konstantin Furman 24, Fred Herzog 17, Jerry Hester 16, Wojciech Szawarski 13, Paweł Szcześniak 8, Mindaugas Budzinauskas 8, Dariusz Parzeński 6; Prokom: Goran Jagodnik 28, Drew Barry 19, Tomas Masiulis 14, Dragan Markovic 11, Jiri Żidek 11, Tomas Vrankovic 10, Tomasz Jankowski 6, Jacek Krzykała 5.

Stal Ostrów Wlkp. - Prokom Trefl Sopot 92:104 (21:19, 25:26, 28:26, 18:33).

Drużyna Prokomu okazał się za silna dla Stali, mimo że przez trzy kwarty mecz był bardzo wyrównany. Przed ostatnią kwartą gospodarze prowadzili 74:71, a potem ich przewaga wzrosła do pięciu punktów. Jednak zespół Eugeniusza Kijewskiego, który dysponował szerszą i bardziej wyrównaną kadrą zawodników, lepiej wytrzymał fizycznie trudy tego pojedynku.

W drużynie gości w decydującej fazie meczu grał słoweński zawodnik Gordan Jagodnik oraz Drew Barry. Ta dwójka zdobyła dla Prokomu w sumie 47 punktów. W drużynie gospodarzy najlepszy był Konstantin Furman, który czterokrotnie trafił za trzy punkty. Niestety zawodnik, ten podobnie jak Fred Herzog, musieli przed końcem opuścić boisko za przewinienia.