Stal Ostrów - Anwil Włocławek 81:98

Punkty: Stal: Wojciech Szawarski 23, Konstantin Furman 11, Eric Elliot 10, Dariusz Parzeński 10, Mindaugas Budzinauskas 9, Marcin Sroka 8, Jerry Hester 8, Audrius Danusevicius 2, Paweł Szcześniak 0 Anwil: Andrzej Pluta 23, Armands Skele 17, Jeff Norgaard 15, Kris Lang 14, Damir Krupalija 14, Tomas Pacesas 5, Marek Andruska 3, Milan Soukup 3, Żiwko Badzim 3, Robert Witka 1

Stal Ostrów - Anwil Włocławek 81:98 (20:12, 30:23, 14:29, 17:34).

W zespole Stali zadebiutował amerykański rozgrywający Eric Elliot. To kolejny zagraniczny koszykarz w ostrowskim klubie. Zdobył w debiucie 10 punktów, ale nie pomogło to Stali w konfrontacji z Anwilem.

Stal rozpoczęła mecz bardzo dobrze. Prowadziła po dwóch kwartach 50:35 prezentując bardzo dobrą skuteczność strzelecką.

W drugiej połowie trener Anwilu Andrej Urlep zmienił taktykę obroną polecając swojej drużynie grę strefą. To okazało się bardzo skuteczną metodą na Stal, która w trzeciej i czwartej kwarcie rzuciła tylko 31 pkt natomiast drużyna z Włocławka 63 pkt.

Znakomicie dyrygował zespołem gości Andrzej Pluta, będąc też najskuteczniejszym zawodnikiem w Anwilu.