Komfort Kronoplus - Old Spice Pruszków 64:86

Punkty: Komfort: Shawn Respert 13, Rafał Bigus 22, Mindaugas Jarusevicius 8, Jarosław Darnikowski 6, Piotr Nizioł 6, Arkadiusz Soczewski 4, Kamil Piechucki 3, Robert Morkowski 2 Old Spice: Sherell Ford 23, Omar Sneed 23, Zygimantas Jonusas 11, Christian Heinrich 11, Andrzej Adamek 5, Krystian Świech 4, Damian Lenkiewicz 3, Andrej Sawczenko 3, Milos Sporar 3

Komfort Kronoplus - Old Spice Pruszków 64:86 (22:13, 11:20, 13:29, 18:24)

Koszykarze Komfortu rozpoczęli spotkanie grając znakomicie w obronie oraz wyprowadzając szybkie i skuteczne kontrataki. W dziesiątej minucie spotkania prowadzili już 22:9. Najskuteczniejszym zawodnikiem w pierwszej kwarcie był Shawn Respert, który zdobył osiem punktów, trafiając dwukrotnie za trzy.

W drugiej kwarcie goście odpowiedzieli równie skuteczną obroną, czym zaskoczyli graczy Komfortu, którzy przez prawie trzy minuty nie potrafili zdobyć punktów. W tym czasie pruszkowianie odrabiali

straty i na cztery minuty przed końcem drugiej kwarty uzyskali pierwsze prowadzenie w tym meczu. Znakomicie spisywał się Omar Sneed, który w drugiej kwarcie zdobył dziesięć punktów. Zakończyła się ona remisem 33:33.

Trzecia kwarta należała do graczy z Pruszkowa, którzy wygrali ją 29:13. Liderem pruszkowskiego zespołu w tej części spotkania był Sherell Ford, który zdobył 13 punktów, trzykrotnie trafiając za trzy punkty. W sumie w całej kwarcie goście pięciokrotnie trafili zza linii 6,25 m.

Ostatnia część spotkania to konsekwentna gra gości, którzy

utrzymywali przewagę nie pozwalając graczom Komfortu zbliżyć się na mniej niż 15 punktów. W końcówce spotkania gospodarze próbowali odrabiać straty, dogrywając piłkę do Rafała Bigusa, jednak nawet jego skuteczna gra pod koszem nie wystarczyła do tego, aby dogonić zespół z Pruszkowa, który ostatecznie wygrał całe spotkanie różnicą 22 punktów.