Degusta Malfarb Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 85:94 (playoff 1-2)

Punkty: Degusta: Kevin Morris 22, Konstantin Furman 20, Jerry Hester 15, Dariusz Parzeński 10, Mindaugas Budzinauskas 8, Wojciech Szawarski 8, Bartłomiej Tomaszewski 2 Anwil: Jeff Norgard 26, Matthew Santangelo 16, Mladen Silobad 13, Igor Griszczuk 12, Marek Andruszka 8, Aleksander Kul 7, Goran Savanovic 6, Armands Skele 4, Ed O'Banon 2.

Degusta Malfarb Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 85:94 (18:27, 28:21, 23:15, 16:31).

Najwyższe prowadzenie gości w pierwszej kwarcie to 11:22. Gospodarze zaczęli odrabiać straty w drugiej odsłonie dzięki bardzo dobrej grze Kevina Morrisa, który w tym okresie rzucił trzy razy za trzy punkty.

Koszykarze Degusty po raz pierwszy objęli prowadzenie w 21 minucie po rzucie za trzy punkty Konstantina Furmana. Potem ich przewaga wzrosła do 6 punktów ale podopieczni Andrzeja Kowalczyka nie potrafili utrzymać tego wyniku. Nie trafiali z różnych pozycji w przeciwieństwie do rywali, którzy w całym meczu 11 razy celnie rzucili zza linii 6 metrów, w tym pięciokrotnie Norgard.

Ten zawodnik włocławskiej drużyny był najlepszym koszykarzem meczu. Zasłużył na wysokie noty także za grę w defensywie.