Czarni Słupsk - Polonia Warbud Warszawa 74 : 56

Punkty: Czarni: Zbigniew Białek 19, Rolandas Jarutis 18, Lee Wilson 12, Przemysław Frasunkiewicz 12, Augenijus Vaskys 10, Grzegorz Arabas 2, Rafał Frank 1, Dariusz Cywiński 0, Andriej Krivonos 0, Rashan Smith 0 Polonia: Michał Hlebowicki 12, Ed O'Bannon 11, Walter Jeklin 8, Robert Pacocha 7, Duane Cooper 6, Krzysztof Sidor 4, Oleg Kożeniec 3, Roman Prawica 3, Wiktor Grudziński 2, Krzysztof Dryja 0

Czarni Słupsk - Polonia Warszawa 74:56 (12:16, 15:15, 21:14, 26:11).

Pierwszy mecz kolejki na własnym parkiecie, sprawiając dużą niespodziankę kibicom, wygrali Czarni Słupsk. Debiutujący w słupskiej drużynie Przemysław Frasunkiewicz zdobył 12 punktów w tym dwa razy po 3 pkt.

Pierwsze dwie kwarty sprawiły kłopot drużynie Czarnych ze względu na słaby atak i obronę. Dopiero w trzeciej kwarcie Czarni przyspieszyli grę i osiągnęli trzypunktową przewagę. W ostatniej części gry podwyższyli ją do 18 punktów wygrywając cały mecz 74:56.

Najlepszym zawodnikiem w drużynie Czarnych okazał się Zbigniew Białek zdobywając 19 punktów i Rolandas Jarutis rzucając ich 18. W Polonii Warszawa najskuteczniejszym okazał się Michał Hlebowicki, grający w ubiegłym sezonie w drużynie Czarnych. Zdobył 12 punktów.