Brok Słupsk - Malfarb Budrem Ostrów Wielkopolski 103:71

Punkty: Brok: Andrzej Pluta 24, Goran Zadravec 24, Radosław Hyży 20, Kordian Korytek 12, Zdravko Radulovic 10, Krzysztof Wilangowski 7, John Taylor 4, God Shammgod 2, Artur Golański 0 Stal: Dubravko Zemlic 22, Rusłan Bajdakow 14, Krzysztof Sidor 12, Dariusz Parzeński 9, Wojciech Szawarski 6, Timothy Young 4, Wadim Czeczuro 2, Zoran Sretenovic 2, Marcin Kałdowski 0, Artur Robak 0

Pierwsza kwarta była wyjątkowo wyrównana, jednak w końcowych minutach przewagę uzyskali koszykarze ze Słupska. Pierwszą część spotkania wygrali czterema punktami. W drugiej kwarcie słupszczanie zaczęli dyktować warunki i tempo gry. Pierwszą połowę spotkania wygrali 13-punktową przewagą.

W trzeciej kwarcie parkiet w hali Gryfia należał w całości do gospodarzy. Zawodnicy Broka doskonale spisywali się w obronie i ataku. Tę część gry zakończyli 35-punktową przewagą. W ostatniej kwarcie meczu słupszczanie spoczęli na laurach i pozwolili zawodnikom z Ostrowa wygrać ją trzema punktami.

Brok Słupsk - Malfarb Budrem Stal Ostrów Wielkopolski 103:71 (31:27, 25:16, 29:7, 18:21)