Anwil Włocławek - Prokom Trefl Sopot 90:82

Punkty: Anwil: Jeff Nordgard 20, Goran Savanovic 18, Ed O'Bannon 17, Matthew SantAngelo 14, Mladen Silobad 14, Roman Prawica 3, Marek Andruska 2, Armands Skele 2, Igor Griszczuk 0 Prokom Trefl: Josip Vrankovic 20, Dragan Markovic 19, Michael Ansley 15, Joe Mc Naull 13, Igor Milicic 5, Alan Gregov 5, Darius Maskoliunas 4, Tomasz Jankowski 1, Filip Dylewicz 0

Anwil Włocławek - Trefl Sopot 90:82 (25:25, 18:17, 28:21, 19:19)

Po siedmiu minutach gry Anwil prowadził 18:6. Rywale szybko odrobili straty i znacznie zbliżyli się do drużyny gospodarzy - 20:19, 25:22 i zremisowali pierwszą kwartę.

W drugiej - żadnej drużynie nie udawało się uzyskać przewagi większej niż 3-4 punkty.

W pierwszych 10 minutach gry najskuteczniejszymi zawodnikami byli Goran Savanowic (16 pkt) i Jospip Vrankovic (13 pkt).

Losy spotkania rozstrzygnęły się w trzeciej kwarcie. Koszykarze Anwilu częściej atakowali i celniej rzucali, systematycznie powiększając przewagę. W 39 minucie prowadzili 70:60, ale w końcówce różnica zmalała do siedmiu punktów.

W ostatniej kwarcie włocławianie z powodzeniem utrzymywali zdobytą wcześniej przewagę. Przez cały czas prowadzili różnicą 7-10 punktów.