Anwil Włocławek - Prokom Trefl Sopot 86:64 (playoff 2-1)

Punkty: Anwil: Aleksander Kul 24, Ed O'Bannon 15, Jeff Nordgard 15, Armands Skele 10, Marek Andruska 7, Matthew Santangelo i Mladen Silobad 6, Roman Prawica 3, Igor Griszczuk 0, Vladimir Anzulovic 0 Prokom: Josip Vrankovic 11, Filip Dylewicz 11, Dragan Markovic 9, Gary Aleksander 9, Tomasz Wilczek 5, Dariu Maskouliunas 5, Tomasz Jankowski 5, Allan Gregov 4, Igor Milicic 3, Machael Ansley 2

Anwil Włocławek - Prokom Trefl Sopot 86:64 (24:23, 20:13, 21:9, 21:19)

W pierwszej kwarcie lekką przewagę mieli koszykarze Prokomu Trefl, którzy przez cały czas prowadzili 2-4 punktami. Jednak tuż przed końcem Jeff Nordgard zdobył trzy punkty i włocławianie wygrali tę część spotkania 24:23.

Druga i trzecia kwarta przebiegała już pod dyktando Anwilu, który po 15 minutach gry prowadził 33:27, po 20 - 44:36, po 25 54:44. Przez kolejne pięć minut gospodarze niepodzielnie panowali na boisku, zwiększając przewagę do 65:44. Sopocianie dopiero w końcówce zdobyli jeden punkt i po 30 minutach było 65:45.

Na początku ostatniej kwarty goście zmobilizowali się i zmniejszyli przewagę rywali do 12 punktów. Jednak za chwilę wszystko wróciło do "normy", czyli różnicy wynoszącej około 20 punktów. Przez prawie ostatnie pięć minut grała druga piątka Anwilu, która skutecznie pilnowała wcześniejszej zdobyczy.

W zespole Anwilu bardzo dobrze grał Aleksander Kul, który często brał na siebie ciężar gry zespołu. Był najskuteczniejszym zawodnikiem na boisku - zdobył 15 punktów, z czego 11 w pierwszej kwarcie.