Anwil Włocławek - Prokom Trefl Sopot 79:83 po dogr. (playoff 2-2)

Punkty: Anwil: Matthew Santangelo 26, Ed O'Bannon 22, Aleksander Kul 12, Jeff Norgdaard 9, Mladen Silobad 9, Goran Savanovic 1, Igor Griszczuk 0, Roman Prawica 0, Vladimir Anzulovic 0 Prokom Trefl: Tomasz Jankowski 24, Igor Milicic 16, Josip Vrankovic 14, Tomasz Wilczek 8, Gary Aleksander 6, Darius Maskouliunas 5, Filip Dylewicz 4, Alan Gregov 4 oraz Dargan Markovic 2

Anwil Włocławek - Prokom Trefl Sopot po dogr.79:83 (21:21, 23:16, 14:16, 15:20, 6:10)

Początkowo mecz był bardzo wyrównany. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem 21:21, a po 14 minutach gry znów był remis 30:30.

Później inicjatywę przejęli gospodarze, którzy po dwóch kwartach wygrywali 44:37, a w 24. min gry prowadzili różnicą 16punktów (53:37). Koszykarze Prokomu Trefl jednak zmobilizowali się i po 30 min przegrywali tylko pięcioma punktami (53:58).

Najbardziej zaciętą walkę drużyny stoczyły w czwartej kwarcie. W 32 min Tomasz Jankowski przechylił szalę na stronę swego zespołu, który objął prowadzenie 59:58. Josip Vranovic podwyższył jeszcze wynik dla swego zespołu na 61:58. Potem niemal do końca kwarty prowadzili goście.

Na cztery sekundy przed końcem regulaminowego czasu Matthew Santangelo zdobył "trójkę" i Anwil objął prowadzenie 73:72. Ale tuż przed końcem faulowany Alan Gregov wyrównał na 73:73, wykorzystując jeden z dwóch rzutów wolnych. Wywalczył dogrywkę.

W dogrywce prowadzenie przechodziło z rąk do rąk. Na pół minuty przed końcem był remis 79:79. Prokom Trefl zawdzięcza zwycięstwo Igorowi Milicicowi, który zdobył ostatnie cztery punkty.