Anwil Włocławek - Polonia Warszawa 85 : 64

Punkty: Anwil: Ed O'Bannon 19, Jeff Nordgard 15, Goran Savanovic 14, Mladjan Silobad 13, Vladimir Anzulovic 11, Hrvoje Henjak 6, Matthew Santangelo 5, Roman Prawica 2, Marek Andruska 0 Polonia: John Taylor 20, Goran Kalamiza 15, Walter Jeklin 10, Andrius Jurkunas 5, Leszek Karwowski 5, Krzysztof Sidor 3, James Havrilla 3, Alvydas Tenys 3, Robert Pacocha 0

Anwil Włocławek - Polonia Warbud Warszawa 85:64 (19:23, 19:12, 24:13, 23:16)

Pierwsza kwarta bardzo wyrównana. W 9 minucie był remis 19:19, ale potem goście zdobyli dwa kosze i wygrali 19:23.

W drugiej części meczu na boisku dominowali koszykarzeAnwilu, ale ich prowadzenie nigdy nie przekraczało różnicy pięciu punktów. Po 20 min. gry było 38:35.

Pierwsze minuty trzeciej kwart były najlepszym fragmentem gry polonistów. W 25 min. koszykarze Polonii zniwelowali przewagę wicemistrzów Polski do jednego punktu 46:45. W kolejnych 180 sekundach poloniści nie potrafili jednak zdobyć kosza, a włocławianie nie mieli większych problemów ze zdobywaniem punktów. W 27. minucie spotkania Anwil wygrywał 52:45, a po pół godzinie gry gospodarze prowadzili różnicą 14 punktów 62:48.

Ostatnia kwarta przebiegała pod dyktando Anwilu, a warszawiacy grali bez wiary w powodzenie. Włocławianie przeprowadzali szybkie ataki, dominowali pod tablicami i zdobywali punkty dobijając swoje niecelne rzuty. W 36 min. spotkania przewaga Anwilu po raz pierwszy sięgnęła 20 punktów (77:57).