Anwil Włocławek - Hoop Blachy Pruszków 77:75 (playoff 2-0)

Punkty: Anwil: Davor Marcelic 21, Vladimir Krstic 16, Bartłomiej Tomaszewski 15, Roman Prawica 14, Igor Griszczuk 6, Miladin Mutavdzic 5, Tomasz Jankowski 0 Hoop: AntoineJoubert 18, Tomasz Suski 13, Mariusz Bacik 12, Allan Waldman 11,Adrian Małecki 9, Krzysztof Dryja 7, Oleg Juszkin 5

Anwil Włocławek - Hoop Blachy Pruszków 77:75 (25:14, 7:18, 25:23, 20:20)

W pierwszej kwarcie na boisku dominowali koszykarze Anwilu, powiększający systematycznie przewagę. Wygrywali m.in w 5. min.- 10:5 i w 8 min. 13:6. W kolejnej części meczu sytuacja zupełnie się odmieniła. Gospodarze fatalnie podawali piłki i niecelnie rzucali, a goście dobrze grali w obronie i kontratakowali.

Kolejne dwie kwarty - to dość wyrównana gra, i zmiana prowadzenia. Do ostatnich chwil nie było pewności, który zespół wygra. Na kilkanaście sekund przed końcem było 77:73. Wówczas Dryja wykorzystał dwa z trzech wolnych i było 77:75, a Marcelic nie wykorzystał żadnego z dwóch wolnych. Próba Jouberta rzutu za trzy punkty w ostatniej sekundzie też się nie powiodła.