Anwil Włocławek - Hoop Blachy Pruszków 72:60 (playoff 1-0)

Punkty: Anwil: Igor Griszczuk 21, Vladimir Krstic 12, Miladin Mutavdzic 11, Tomasz Jankowski 8, Davor Marcelic 7, Roman Prawica 6, Edgar Sneps 4, Bartłomiej Tomaszewski 3 Hoop: Tomasz Suski 15, Anitoine Joubert 10, H. Waldman 13, Mariusz Bacik 12, Krzysztof Dryja 8, Adrian Małecki 2, Oleg Juszkin 0

Mecz tylko w pierwszej połowie był wyrównany. Po 20 min.gry był remis 35:35. W trzeciej kwarcie przewagę zdobyli gospodarze i do końca meczu prowadzili różnicą około 10 punktów.

W Anwilu dobrze zagrał Igor Griszczuk, który zdobył 21 pkt, w tym sześciokrotnie trafił zza linii 6,25 m. W zespole gości wyróżnili się Mariusz Bacik i Tomasz Suski, który przeprowadzali szybkie kontrataki.

Anwil Włocławek - Hoop Blachy Pruszyński Pruszków 72:60 (19:17, 16:18, 20:11, 17:14)