Anwil Włocławek - Brok MS Okna Słupsk 79:65 (playoff 3-2)

Punkty: Anwil: Davor Marcelic 23, Vladimir Krstic 17, Igor Griszczuk 14, Roman Prawica 11, Bartłomiej Tomaszewski 6, Jewienij Kisurin 4, Miladin Mutavdzic 4, Tomasz Jankowski 0, Paweł Szcześniak 0 Brok: Andrzej Pluta 19, Kordian Korytek 16, Radosław Hyży 15, Krzysztof Wilangowski 10, Rafał Frank 4, Artur Golański 1, Dawid Przybyszewski 1

W niedzielnym meczu Brok wystąpił bez obcokrajowców Goda Shammmgota, Jofna Taylora i Gorana Zadravca, niezadowolonych z finansów. Goście wystawili siedmiu zawodników. Grali przez większość meczu jedną piątką. Tylko kwadrans grał Rafał Frank i przez chwilę Dawid Przybyszewski.

Pierwsze dwie kwarty były dość wyrównane, chociaż cały czas prowadzili zawodnicy Anwilu. Po pierwszej połowie było 35:31. Druga część spotkania przebiegała już pod dyktando gospodarzy, bowiem rywalom brakowało sił i precyzji w rzucaniu do kosza. Koszykarze Broka rzadko próbowali rzucać za trzy punkty.