MEJ koszykarek: Polki w ćwierćfinale

W ostatnim spotkaniu fazy grupowej Mistrzostw Europy Juniorek Reprezentacja Polski pokonała Słowację 90:71 (24:18, 30:16, 20:20, 16:17).

Mecz ten, w przeciwieństwie do wczorajszego pojedynku z Rosją, układał się po myśli naszego zespołu. Wysoko wygrane dwie kwarty dały podopiecznym Romana Skrzecza prowadzenie po 20 minutach 54:34.

Najwięcej punktów dla Polski zdobyły: Paulina Pawlak 19, Katarzyna Krężel 16, Monika Krawiec 15.

Tym zwycięstwem Polska zapewniła sobie trzecie miejsce w grupie A i w piątkowym ćwierćfinale zagramy o 13.30 z drugim zespołem grupy B. Wiadomo, że nie będzie to na pewno Chorwacja, natomiast każda z pozostałych drużyn jest równie prawdopodobna (Grecja,Czechy,Hiszpania).

Wszystko wyjaśni się we środę do godziny 22.00 kiedy to powinien zakończyć się ostatni mecz dnia.

Dowiedz się więcej na temat: mecz | reprezentacja Polski | polki