INEA Poznań przegrała w Gorzowie

AZS PWSZ Sowood Gorzów Wielkopolski wygrał u siebie z INEA AZS Poznań 81:71 w meczu kończącym 12. kolejkę kobiecej koszykarskiej Ford Germaz Ekstraklasy.

Najwięcej punktów dla miejscowego zespołu zdobyła Aleksandra Karpińska (21), a najskuteczniejszą zawodniczką wśród pokonanych była Joanna Jarkowska - 21 "oczek".

Reklama


Wyniki 12. kolejki

niedziela

AZS PWSZ Sowood Gorzów Wlkp. - INEA AZS Poznań 81:71 (23:16, 18:24, 21:16, 19:15)

AZS PWSZ Sowood: Aleksandra Karpińska 21, Justyna Żurowska 18, Katarina Ristic 14, Joanna Czarnecka 13, Katarzyna Czubak 7, Joanna Zalesiak 4, Magdalena Kozdroń 2, Judyta Banaszkiewicz 2, Barbara Kaszewska 0.

INEA AZS: Joanna Jarkowska 21, Monika Sibora 19, Natalia Waligórska 13, Monika Ciecierska 10, Reda Aleliunaite-Jankowska 4, Natalia Mrozińska 2, Anna Pamuła 2, Weronika Idczak 0.

sobota

Duda PWSZ Leszno - ŁKS Siemens AGD 60:59 (10:14, 14:13, 19:13, 17:19)

Duda PWSZ Leszno: Monika Siwczak 22, Nikita Bell 19, Edyta Krysiewicz 12, Carithia Rivers 7, Marta Żyłczyńska 0, Katarzyna Grześczyk 0, Anna Talarczyk 0, Agnieszka Król 0.

ŁKS Siemens AGD: Katarzyna Kenig 17, Magdalena Skorek 16, Dorota Piątkowska 8, Sylwia Wlaźlak 7, Monika Białogór 4, Eldra Paixao 4, Milena Owczarek 3.

Arcus SMS PZKosz Łomianki - Nova Trading Toruń 54:91 (10:29, 10:18, 17:20, 17:24)

Arcus SMS PZKosz: Magda Bibrzycka 28, Lidia Kopczyk 11, Olivia Tomiałowicz 7, Aneta Kotnis 4, Katarzyna Ćwiklińska 2, Claudia Sosnowska 2, Mirela Pułtorak 0, Anna Soszyńska 0, Monika Lelek 0.

Nova Trading: Michaelle Campbell 22, Ryan Coleman 17, Beata Predehl 14, Dominika Mieszkowska 11, Katarzyna Januszek 8, Eliza Gołumbiewska 7, Łada Kowalenko 6, Justyna Grabowska 4, Patrycja Bajerska 2, Katarzyna Milewicz 0, Katarzyna Maksel 0.

Cukierki Odra Brzeg - Polfa Pabianice 86:72 (23:25, 20:23, 22:9, 21:15)

Cukierki Odra: Anna Marczewska 25, Kimberly Williams 20, Olena Proszczenko 14, Joanna Chełczyńska 11, Martyna Koc 6, Małgorzata Babicka 4, Agnieszka Makowska 4, Izabela Bogdan 2.

Polfa: Agnieszka Pałka 22, Teleesha Hardy 13, Emilia Lamparska 13, Beata Krupska-Tyszkiewicz 9, Alicja Perlińska 5, Renata Piestrzyńska 5, Latonya Johnson 5, Ewelina Gala 0.

Lotos Gdynia - CCC Polkowice 82:72 (13:14, 30:23, 18:22, 21:13)

Lotos: Tamika Whitmore 24, LaTanya White 16, Ewelina Kobryn 13, Magdalena Leciejewska 12, Paulina Pawlak 8, Merike Anderson 4, Irina Riuchina 3, Monika Veselovski 2, Marta Urbaniak 0.

CCC: Monique Coker 20, Veronika Bortelova 12, Justyna Jeziorna 9, Anna Szyćko 8, Olga Żytomirska 8, Frances Carvajal 6, Ilona Jasnowska 6, Anna Pietrzak 3.

KK AZS Jelenia Góra - Wisła Can-Pack Kraków 67:69 (13:16, 28:22, 13:19, 13:12)

KK AZS: Keila Beachem 16, Jocelyn Penn 14, Małgorzata Myćka 10, Sabrina Scott 9, Natalia Małaszewska 6, Dorota Wójcik 6, Magdalena Gawrońska 6.

Wisła Can-Pack: Anna Wielebnowska 20, Jelena Skerovic 16, Monika Krawiec 10, Natalia Trafimava 6, Liad Suez-Karni 5, Dominique Canty 4, Elżbieta Trześniewska 4, Dorota Gburczyk 4, Daliborka Vilipic 0.

Dowiedz się więcej na temat: Gorzów

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje