Arkadiusz Koniecki blisko Azotów Unii

Po rezygnacji z prowadzenia zespołu złożonej przez trenera Wojciecha Krajewskiego na ręce szefów tarnowskich Azotów Unii, najpoważniejszym kandydatem do przejęcia zespołu jest Arkadiusz Koniecki. Dla tego ostatniego byłby to powrót do ekstraklasy po ubiegłorocznym rozstaniu z Prokomem Treflem Sopot.

Szkoleniowiec ten w przeszłości prowadził już tarnowską ekipę, jeszcze w byłej drugiej lidze. Ostatnio pracował z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec, które jednak słabo radziło sobie w zreorganizowanych rozgrywkach.

Reklama

Oczywiście, powodem tego w dużej mierze były kłopoty finansowe sosnowiczan i niemożność wzmocnienia składu zawodnikami zagranicznymi. W minionym tygodniu trener Koniecki złożył więc rezygnację z prowadzenia zespołu. Wprawdzie prowadził jeszcze Zagłębie w przegranym przez ten zespół meczu w Inowrocławiu, ale tak właśnie umówił się z sosnowieckimi działaczami.

Arkadiusz Koniecki oglądał grę tarnowian w przegranym przez nich meczu ligowym w Ostrowie Wielkopolskim. Wcześniej widział także Unię na przedsezonowym zgrupowaniu w Wągrowcu.

Jutro dojdzie w Tarnowie do wiążących rozmów między Konieckim i szefami zespołu, ale już teraz wszystko wskazuje na to, że trener Koniecki poprowadzi już jutrzejszy ranny trening tarnowian.

Dowiedz się więcej na temat: azot

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje