• 6 .Legia Warszawa (16 pkt.)
  • 7 .Wisła Kraków (16 pkt.)
  • 8 .Korona Kielce (14 pkt.)

Wygrany sparing Ruchu Chorzów

Piłkarze Ruchu Chorzów w swoim pierwszym zimowym sparingu pokonali w Katowicach miejscowy drugoligowy Rozwój 100. Gola zdobył Łukasz Cieślewicz (49.), mecz trwał 3x30 minut.

Strzelec jedynej bramki przebywa w chorzowskim klubie od kilku dni na testach. 25-letni napastnik grał ostatnio na Wyspach Owczych.

Ruch Chorzów: (I tercja) Krzysztof Kamiński - Marcin Kikut, Maciej Sadlok, Piotr Stawarczyk, Robert Chwastek - Jakub Smektała, Igor Lewczuk, Mindaugas Panka, Grzegorz Kuświk, Kamil Włodyka - Łukasz Cieślewicz.

(II tercja) Krzysztof Kamiński - Martin Konczkowski, Aleksander Komor, Arkadiusz Lewiński, Piotr Wojeński - Mateusz Kwiatkowski, Hubert Otręba, Filip Starzyński, Grzegorz Kuświk, Robert Chwastek - Łukasz Cieślewicz.

(III tercja) Kamil Lech - Martin Konczkowski, Aleksander Komor, Michał Kołodziejski, Piotr Wojeński - Mateusz Kwiatkowski, Hubert Otręba, Arkadiusz Lewiński, Filip Starzyński, Hubert Kotus - Grzegorz Kuświk.

Sędziował Michał Zając (Sosnowiec). Widzów: 100.

Dowiedz się więcej na temat: Ekstraklasa | Ruch Chorzów